miłość wymaga naszej troski co to jest
Definicja: energię i swoje starania. aby miłość się mogła rozwijać i stale gościć w naszym słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Miłość wymaga naszej troski

Słownik: Miłość jest jak kwiat, o który należy stale dbać, aby mógł zakwitnąć i cieszył nas swoim pięknem.. Dlatego poświęć jej swój cenny okres, własną uwagę, energię i swoje starania. aby miłość się mogła rozwijać i stale gościć w naszym
Definicja: Wszystko co jest wartościowe i piękne w naszm zyciu należy pielęgnować i stale doglądać. Otoczyć troską, czułością i szacunkiem.

Warto to zrobić. Ponieważ dzięki miłości nasz świat staje się piękniejszy i radośniejszy, o czym możemy się przekonać widząc kochających się ludzi.

Prawda, iż to cudowny widok?

Któż z nas nie chciałby być zakochanym. Dlatego, aby miłość była z nami tak długo jak tego pragniemy, powinniśmy jej poświęcić swój czas, uwagę, energię i swoje starania. Czyli to, co mamy najcenniejszego i najwartościowszego do podzielenia się z drugim człowiekiem. Daru z siebie. Jako najpiękniejszego i widocznego symbolu miłości. Zrób to dla dobra swojego, jak i dla dobra ukochanej osoby. Bez naszych wysiłków i pielęgnacji miłość się nie rozwinie poprawnie. Uschnie niczym kwiat, o który nikt na czas nie zadbał i nie podlał wodą. Zmarnieje. Chyba nie chciałbyś tego. Nareszcie, kto jak nie ty odpowiadasz za własną miłość? Jeżeli sam kochasz i chcesz być poprzez kogoś kochany, to musisz kierować własną miłością. W taki sposób, aby ta druga osoba czuła się z tobą szczęśliwa. Jednak, aby tak się stało, powinieneś się zatroszczyć o własną miłość. Dlatego w każdej chwili, gdy jesteś wspólnie ze własną sympatią, okazuj jej własną miłości przez szacunek, serdeczność, życzliwość, podziw, uznanie. To sprawi, iż będzie się ona czuła wyjątkowa, atrakcyjna, kochana.

Któż z nas tego nie chce?
Staraj się zawsze być w pełni obecnym dla partnera. Niech nie przeszkadza ci w tym robota, problemy, stres życia codziennego, hobby, wymagania domowe, edukacja, koledzy i tym podobne Rób tak, aby między tymi wszystkimi rzeczami istniała harmonia. Nareszcie sam również chcesz być szczęśliwy w miłości. Dziel się radościami i smutkami ze swoim partnerem. Wymagaj tego samego od niego. W ten sposób będziecie dla siebie bliscy i prawdziwi. Bez masek i grania ról. Będziecie sobą. To istotne, aby w związku niczego nie udawać i starać się być autentycznym. Dziel się myślami, uczuciami i pragnieniami i oczekiwaniami dotyczącymi waszego związku. Dlatego będziesz wiedział kim jest człowiek, którego kochasz, jakie ma on pragnienia, o czym myśli, co czuje. To nadzwyczajnie ważna kwestia dla partnerów. Okazuj swój szacunek, serdeczność, życzliwość, podziw i uznanie przez drobne gesty, miłe słowa, uśmiech na twarzy, ciepłe zachowanie. W ten sposób uczynisz swój związek piękniejszym , szczęśliwszym i radośniejszym. Naucz się mówić komplementy swojej sympatii. Powiedz jej coś miłego, gdy ślicznie wygląda, poczęstowała cię czymś, odniosła jakiś efekt albo gdy nie jest w humorze. To z pewnością sprawi jej radość. Kwiaty i upominki z okazji imienin, urodzin i innych rocznic również są mile widziane. Pamiętaj o tym, gdy nadejdzie stosowna okazja. To będzie symbol twojej miłości i pamięci. Mów jej również, iż ją kochasz. Ona tego pragnie. Podobnie jak pocałunków, przytuleń. Jednym wyrazem twojego ciepła, serdeczności, bliskości i czułości. Twojej miłości.
Zatem nie próżnuj. Już dziś zatroszcz się o własną miłość. Spraw, aby stała się piękniejsza i radośniejsza. Nareszcie na to zasługuje. Poświęć jej swój czas, uwagę, energię i starania. Pokaż jej, iż ci na niej bardzo zależy. Pozwól jej się poprawnie rozwijać i urosnąć. Nareszcie, gdy ona się rozwinie, ty także się rozwiniesz. Gdy ona urośnie, ty także urośniesz. Pamiętaj o tym