niebezpieczny pościg piratką co to jest
Definicja: kolizji drogowej. Uciekając kobieta jechała po chodniku zmuszając jednego z pieszych do.

Czy przydatne?

Co znaczy Niebezpieczny pościg za piratką drogową

Słownik: Stłuczką z radiowozem i uderzeniem w przystanek autobusowy skończyła się dla 39â��letniej mieszkanki Człuchowa ucieczka przed policją z miejsca kolizji drogowej. Uciekając kobieta jechała po chodniku zmuszając jednego z pieszych do odskocz
Definicja: Rozwijała szybkość nawet do <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />150 km/h. Próbowała rozjechać policjanta i kilkakrotnie uderzyła w interweniujący radiowóz.Wczoraj ok. godz. 11.30 dyżurna komendy powiatowej w Chojnicach dostała informację z człuchowskiej komendy, iż w kierunku Chojnic oplem corsą jedzie sprawczyni kolizji drogowej, która oddaliła się z miejsca zdarzenia. Wszystkie patrole zostały postawione w stan gotowości.Patrol prewencji w Chojnicach na ul. Człuchowskiej podjął próbę zatrzymania opla. Kierująca nie reagowała na podawane poprzez radiowóz sygnały świetle i dźwiękowe, wjechała na lewy pas jadąc pod prąd w stronę ronda. Kierowcy jadący z naprzeciwka musieli gwałtownie hamować i zjeżdżać z drogi, by uniknąć zderzenia.Na rondzie kobieta zawróciła i pojechała w kierunku miejscowości Topola. Tam wjechała na drogę wewnętrzną prowadzącą do fabryki, zawróciła i znowu skierowała się w stronę Chojnic. Kiedy zbliżała się do ronda, nagle zjechała w lewo, by ominąć stojące w korku pojazdy. Przejechała poprzez pas wyłączony z ruchu i wjechała na chodnik, gdzie zatrzymała się.Kiedy radiowóz zbliżył się do opla policjantka próbowała podejść do auta. Nagle człuchowianka zaczęła dalej jechać chodnikiem, zmuszając idącą nim kobietę do gwałtownej ucieczki w krzaki.

39â��latka kontynuowała ucieczkę ulicami Chojnic. Do pościgu włączył się patrol ruchu drogowego. Po wyjechaniu za miasto kierująca oplem jechała z prędkością średnio 120 km/h, miejscami 150 km/h. Nie miała zapiętych pasów i rozmawiała poprzez telefon komórkowy. Przed Rytlem policjanci z drogówki wyprzedzili ją, wzywając poprzez megafon do zatrzymania się. Człuchowianka nie dawała za wygraną. Wjechała na prawy pas ruchu, później pobocze i kontynuowała manewr wyprzedzania policyjnego auta. Z racji na to, iż z naprzeciwka jechały samochody, policjanci dali się wyprzedzić.W Rytlu Kaliska czerscy policjanci zablokowali drogę fiatem doblo. Kierująca oplem nadal nie zamierzała się zatrzymać. Próbowała najechać na policjanta, który w ostatniej chwili uskoczył w bok. Policjanci z Czerska włączyli się w pościg i wyprzedzili corsę. Na trasie Rytel â�� Nieżurawa piratka co najmniej czterokrotnie uderzała w tył radiowozu, usiłując zepchnąć go z drogi. Ostatecznie straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w przystanek autobusowy.Człuchowianka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Pobrano od niej krew do badań. Odpowie mi. in. za wykroczenia w ruchu drogowym, zniszczenie radiowozu i przestępstwo wywierania wpływu na czynności policjanta, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.