czego szukacie co to jest
Definicja: myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, iż głębiej już nie można.

Czy przydatne?

Co znaczy CZEGO SZUKACIE!

Słownik: Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, ponieważ to czym się zajmujecie, to samo g..., wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, iż głębiej już nie można, wy zwyczajnie śm
Definicja:
CZEGO SZUKACIE!


1.


Powiedzcie, czego szukacie? Co takiego jest na tej Ziemi, co warte jest waszej uwagi, ponieważ to czym się zajmujecie, to samo g..., wasze nieczyste myśli, słowa i czyny. Doszliście w swoim szambie tak daleko, iż głębiej już nie można, wy zwyczajnie śmierdzicie!


I nie można czytelniej do was mówić, to wasz język codzienny, wy jesteście winni waszego upadku, nikt inny.


I teraz na waszych oczach rozegra się tragedia, zostaniecie mocno uderzeni prosto w oczy, abyście nie mieli żadnych złudzeń. I nie obciążajcie mnie za to, to wasze słowa, myśli i czyny docierają do was z całego bytu, sporo inkarnacji, tysiąclecia, miliony lat, tam żyliście i teraz suma wszystkiego.


A Sędzia żywych i umarłych w wydarzeniach pokaże wam, na co zasłużyliście, a gdyż stoję w Świetle mojego Ojca, to i Jego Sprawiedliwość przejawiam i realizuję kompletnie, stąd także jest Siła.


Śmiesznych ludzkich duchów na ziemi, którzy starają się mi przeszkodzić ignoruję, lecz zderzają się z Siłą, która ich eliminuje.


Wszędzie zniszczenia widać, cała Ziemia płonie, a wy śpicie, ale sen wam przerwę w wydarzeniach, tragedie i przerażenie w waszych oczach się odbije, tak jak moje Wyraz dziś odbija się od waszych brudnych form, już nie ludzi.


Oglądacie i czytacie informację, zastanówcie się; jak i kiedy wydarzenie was dotknie, woda czy ogień, ziemia czy powietrze, co za różnica, gdzie i w jakiej formie was dotknie, by bolało i Śmierć waszych karków niepokornych dotknie!


Skłaniacie się pod jarzmo lucyferskich płodów praktycznie wszyscy, mnie nie słuchaliście i nie słuchacie, w fałszywej wierze na ziemi fałszywe ewangelie, których nie napisał żaden z moich dwunastu apostołów izraelskich, każde wyraz w Biblii zostało zamienione, treść zaciemniona poprzez wasz rozum, nowych objawień i symbolów nie czytacie, nie dopuszczacie ich do siebie, więc nie Miłość, a śmierć i zniszczenie dla was w skali przerażającej ostatecznie.


Królestwo Tysiącletnie tylko dla duchowych ziemskich ludzi, innych nie dotyczy! I to wy już dziś musicie przestrzegać Konstytucji ze Światła opartej na Bożych prawach wyjaśnionych w Przykazaniach Dziesięciu.


W każdym jednym innym przypadku nie ustoicie na swej rozumowej konstrukcji fałszywego waszego dnia codziennego.


Nic mnie nie obchodzą martwi duchowo, lecz dla nich wyrok jest jeden; Śmierć, a więc zniszczenie formy zewnętrznej ducha jego sedna. Nieświadomy przejdzie bramę do Światła, do Boga i powróci skąd wyszedł nieświadomy.


Tych, którzy zasługują na zachowanie swej tożsamości wewnętrznej w Królestwie Tysiącletnim każdego dnia życie przetestuje w Prawdzie, innych wymiecie i w zatracenie, nie ma inaczej.


Patrzcie ludzie w niebo, tam gwiazdy i tam jest Siła, ja ją widzę i czuję, ta Siła leczy i uzdrawia, lecz i niszczy i zabija, a w zależości od was czy wyzdrowiejecie, czy do grobu!


Dla Kościoła Sąd Boży, ogień go oczyści i ze zgliszczy nic już nie pozostanie, wierni Kościoła pójdą w zatracenie jak dobrowolnie nie odejdą od fałszywej wiary.


Grób w Jerozolimie Jezusa Nazarejskiego jest fałszywy, jak fałszywy jest Kościół i religia, tam nic nie ma, lecz jest nieszczęście, klątwa jerozolimska i zniszczenie.


Śmierć po domach waszych chodzi, duchy są już zabierane, dziś sąsiad jutro ty, bądź gotowy na spotkanie, przecież są ostateczne dni.


Na dziś wam wystarczy, reszta za oknami!AmenSędzia Boży, Jezus Chrystus