redzie wakajce grają tena co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy W Redzie w wakajce grają w tenisa!

Słownik: Od 7 do 9 lipca na kortach tenisowych MOKSiR własną formę w wewnętrznym turnieju sprawdzali zawodnicy redzkiej sekcji.
Definicja: Wychowankowie pana Andrzeja Degórskiego rozegrali długie i wyczerpujące dwudniowe zawody. Trzeba nadmienić, iż zabrakło z sekcji, a więc Jakuba Degórskiego i Cezarego Walkusza, jednak zdolności i wola walki przedstawiane poprzez młodych zawodników były faktycznie imponujące. W turnieju wziął także udział Kierownik MOKSiR Konrad
Wargin, który swoich szans na efekt upatrywał w… wybieganiu, bo
z tenisa stołowego, w którego gra od dziecka- na tenis ziemny przerzucił
się zupełnie dopiero co.

I tak 10 zawodników zostało podzielonych na dwie ekipy, których do półfinału awans uzyskało po dwóch najlepszych. Świetnie zaprezentowała się młoda Justyna Jaworowska, jedna z najlepszych zawodniczek w swoim roczniku w województwie, która stawiła zacięty opór każdemu. Zabrakło jej jednak trochę szczęścia i ostatecznie zajęła miejsca 5-8 w turnieju.
O ile grupę A pewnie wygrał Michał Szeffer, o tyle w ekipie w pojedynku o I miejsce rozgrywanym w strugach deszczu 7:6, 7:6 Wargin pokonał Aleksandra Tamasa, jednak obydwoje awansowali do półfinału. Czarnym koniem zawodów okazał się Maciej Mądry, który przebojem wdarł się do etapy półfinałowej, w której stoczył ponad półtoragodzinny pojedynek z Konradem Warginem, skończony zwycięstwem kierownika MOKSiR 6:4, 7:5.
W drugim półfinale niespodziewanie łatwo Szeffer ograł Tamasa 6:4, 6:0 - relacjonuje Konrad Wargin, menadżer sportu MOKSiR.

Finał był popisem gry Michała Szeffera, który ostatecznie ograł wykończonego pojedynkiem półfinałowym Wargina 6:2 i odebrał statuetkę zwycięzcy.

Najważniejszy jednak nie był rezultat i kolejność końcowa, którą zajął
każdy z uczestników. Należy przyznać, iż młodzi tenisiści pana Degórskiego odznaczają się wysoką kulturą osobistą, ciężko pracują nad metodą i właśnie dlatego każdy został nagrodzony statuetkami, nagrodami rzeczowymi i drobnymi gadżetami poprzez organizatora - chwali Wargin.

Ciężko trenując w okresie wakacji, zawodnicy MOKSiR będą przygotowywać
się między innymi do Otwartych Mistrzostw Redy, które odbędą się już we wrześniu.