unicom prezentuje eten glofih co to jest
Definicja: Pocket PC, umożliwiający nawigację samochodową łączy funkcje telefonu komórkowego.

Czy przydatne?

Co znaczy UniCom prezentuje Eten Glofiish M700 wraz z AutoMapą

Słownik: Wszyscy, którzy cenią sobie wygodę i wielofunkcyjność urządzeń, z pewnością docenią zalety SmartPhona Eten Glofiish M700 z AutoMapą. Ten niewielki Pocket PC, umożliwiający nawigację samochodową łączy funkcje telefonu komórkowego, poczty
Definicja: Eten Glofiish M700 zasadniczo różni się od szablonowych palmtopów, które opierają się na ekranie dotykowym i rysiku służącym do wprowadzania danych. Urządzenie dysponuje unikalną klawiaturą QWERTY, ułatwiającą pracę w niemalże każdych warunkach. W celu zapewnienia równowagi w urządzeniu między ergonomią, a rozmiarami zainstalowano szczególny system suwny klawiatury pozwalający na schowanie jej kiedy nie jest potrzebna, i podświetlenie klawiszy. To wszystko sprawia, iż Eten Glofiish wyróżnia się prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem pozwalającym na korzystanie z AutoMapy.

„Eten Glofiish M700 to więcej niż zwyczajny Pocket PC z możliwością nawigacji. To propozycja dla ludzi którzy, wymagają od urządzeń komputerowych najwyższej funkcjonalności. Dlatego Eten oprócz doskonałych możliwości nawigacyjnych, dzięki AutoMapie, oferuje pełen zakres funkcji telefonicznych, Internetowych, jak również multimedialnych.” – mówi Piotr Lisiecki z UniCom.

Oferta powinna usatysfakcjonować nawet w najwyższym stopniu wymagających amatorów turystyki i nowych technologii. Dzięki AutoMapie, będą mogli skorzystać z precyzyjnej nawigacji satelitarnej w czasie dojazdów do ośrodków narciarskich, lub w momencie górskich wycieczek po okolicy. Po ostatniej aktualizacji AutoMapa, jako jedyny mechanizm do nawigacji GPS na rynku, posiada kompletną bazę danych, na którą złożona jest między innymi pełna siatka polskich dróg (wszystkich 9 kategorii), i plany nawigacyjne wszystkich 890 miast. Bardziej zapracowani użytkownicy będą mogli skorzystać z bogatych funkcji SmartPhona takich jak: kalendarz, arkusze kalkulacyjne, edytory tekstu i bezprzewodowy dostęp do Internetu i poczty elektronicznej. Urządzenie posiada telefon GSM, GPRS, i EDGE, wykorzystywane do przesyłu danych, bądź rozmów telefonicznych i moduł IEEE802.11 b/g, pozwalający na łączność z publicznymi albo prywatnymi sieciami WiFi. Urządzenie funkcjonuje na systemie operacyjnym Windows Mobile™ 5.0 (AKU 3.2) i jest oparte o technologię Direct Push, która pozwala użytkownikom korporacyjnym na niezakłóconą pracę z pocztą E-mail, nawet poza biurem. Ponadto zaopatrzony jest w mobilne wersje programów Microsoft Word, Excel i PowerPoint.

Cały zbiór jest do nabycia już od 2248 zł netto. Oficjalnym dystrybutorem wytwórów marki Eten jest spółka UniCom.