napadający plaży zatrzymani co to jest
Definicja: Już niecałą godzinę po napadzie trójka napastników została ujęta poprzez policjantów.

Czy przydatne?

Co znaczy Napadający na plaży zatrzymani

Słownik: W niedzielną noc kilku mężczyzn napadło na śpiących na plaży w Łebie turystów. Terroryzując ich nożem okradli z telefonów komórkowych i pieniędzy. Już niecałą godzinę po napadzie trójka napastników została ujęta poprzez policjantów.
Definicja: W nocy z soboty na niedzielę, ok. godziny 2.00, śpiących na plaży mieszkańców Lubska obudziły krzyki. Trzech mężczyzn wymachując nożem, żądało oddania pieniędzy i telefonów komórkowych. Dla poparcia swojego żądania zaczęli bić i kopać leżących. Sterroryzowani pokrzywdzeni wydali im trzy własne telefony i posiadaną gotówkę.Policjanci z Łeby i Oddziałów Prewencji KWP w Gdańsku, którzy stanowią â��sezonowe wsparcieâ��, szybko podjęli działania. Na ulicy rozpoznano trzech sprawców rozboju, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Nie powiodło im się jednak umknąć policjantom i po krótkim pościgu zostali złapani. W kieszeniach mieli pochowane skradzione przedtem komórki.Zatrzymani trzej mieszkańcy małej miejscowości koło Łeby, w wieku 17, 20 i 23 lat, zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Odpowiedzą za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia â�� przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności nie krótszą niż 3 lata.

źródło KWP Gdańsk