wolą polską kadrę niemieckiej co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wolą polską kadrę od niemieckiej!

Słownik: Mamy następnych polskich piłkarzy grających w Niemczech, którzy nie pójdą reprezentacyjną ścieżką Miro Klose czy Łukasza Podolskiego.
Definicja: Tymi piłkarzami są 18-letni Sebastian Latowski i 20-letni Sebastian Tyrała. Latowski jest graczem Hannoveru 96 i ma stałe miejsce w klubowym składzie U-19 jako napastnik. Jego największą zaletą jest gra głową.jeżeli chodzi o jego karierę reprezentacyjną, to w 2006 r. proponowano mu grę w młodzierzówce niemieckiej, lecz odrzucił on tą propozycję. Za namową trenera Michała Globisza zdecydował się na grę w koszulce z orzełkiem na piersi.

z kolei Sebastian Tyrała jest ofensywnym zawodnikiem Borussi Dortmund i reprezentantem niemieckiej młodzieżówki. W niemieckiej druzynie rozegrał 40 meczy i strzelił 22 gole. Mimo to zawodnik deklaruje, iż czuje się Polakiem i chce grać dla Polski.

Pomimo, iż obaj występując w reprezentacji naszego zachodniego sąsiada mieliby więcej szans na reprezentacyjne sukcesy, Latkowski i Tyrała pokazują swój patriotyzm i chcą wzbogacić Polską kadrę. Brawo!