utonięcia podczas weekendu co to jest
Definicja: Tylko w czasie minionej doby dwoje młodych ludzi straciło życie tonąc w wodach na.

Czy przydatne?

Co znaczy 3 utonięcia podczas weekendu

Słownik: Tylko w czasie minionej doby dwoje młodych ludzi straciło życie tonąc w wodach na Pomorzu.
Definicja: W Starogardzie Gdańskim wyłowiono z jeziora zwłoki 22-letniego wędkarza, z kolei w Malborku, w wodach Nogatu utonął 16-latek. Wczoraj przed południem dyżurny starogardzkiej komendy telefonicznie został poinformowany o pływających w jeziorze zwłokach. Na miejscu policjanci zastali mężczyznę, który opowiedział, iż w czasie łowienia ryb zaczepił haczykiem o znajdujące się w wodzie ubranie. Kiedy zaczął zwijać żyłkę, zorientował się, iż to są zwłoki mężczyzny więc natychmiast zadzwonił na Policję.
Oprócz policjantów, na miejsce przyjechał również prokurator, który zadecydował o konieczności przeprowadzenia sekcji zwłok. Wstępnie wykluczono działanie osób
trzecich w zdarzeniu. Denat to 22-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Policjanci ustalili, iż mężczyzna wyszedł z domu poprzedniego dnia wieczorem. Wg stosunku rodziny, szedł na ryby. Na przyjeziornym pomoście pozostały dwie wędki. Następna tragedia rozegrała się w Malborku na terenie miejskiego kąpieliska przy bulwarze nad Nogatem. Tuż po godzinie 11.00 ratowników WOPR o tonącym koledze zaalarmowała jedna z plażowiczek. Po ok. 2 minutach ratownicy wyciągnęli nieprzytomnego chłopca z wody i rozpoczęli reanimację. Pomimo kontynuowania jej poprzez załogę pogotowia ratunkowego 16-latka nie powiodło się uratować.