zatrzmano złodziei paliwa co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Zatrzmano złodziei paliwa

Słownik: Dzisiaj nad ranem starogardzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy na terenie żwirowni kradli paliwo z koparek.
Definicja: To mieszkańcy Tczewa i powiatu tczewskiego. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku, kiedy próbowali ściągnąć paliwo z następnego pojazdu. Policjanci zabezpieczyli pompy, zbiorniki i węże używane przy kradzieżach. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />


Policjanci z posterunku w Skarszewach otrzymali informację o kradzieżach paliwa z koparek pracujących na terenie żwirowni w Demlinie. Proceder miał miejsce od kilku dni. Zgromadzone wiadomości doprowadziły policjantów do sprawców.

Zatrzymano ich dzisiaj ok. godz.: 3.00. w nocy. Wpadli na gorącym uczynku. Kiedy policjanci przyjechali na teren żwirowni mężczyźni przygotowywali się do kolejnej kradzieży. Na widok radiowozu trzech mężczyzn zaczęło uciekać jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani.Policjanci ustalili, iż członkowie ekipy w czerwcu br. przynajmniej podwójnie na terenie
tej samej żwirowni włamali się do koparek i z baków ukradli prawie <?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />1.500 litrów oleju napędowego na łączną kwotę ponad 6 tys. zł. Ponadto z jednej z ładowarek zabrali CB radio.Mężczyźni w wieku od 15 do 21 lat przyznali funkcjonariuszom, iż dzisiejszej nocy przyjechali dokonać kolejnej kradzieży.

Za kradzież z włamaniem zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, z kolei nieletni stanie przed sądem rodzinnym.


kwp gdańsk