czytać męskich myślach co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jak czytać w męskich myślach?

Słownik: Czy chciałabyś nauczyć się czytać w męskim umyśle? Odgadywać jego potrzeby, zadziwiać go – wszystko po to byś stała się mu jeszcze bliższa?
Definicja: Niniejszy artykuł pochodzi z książki „Mężczyzna od A do Z”.

Wiesz, iż obserwując zachowanie mężczyzny, z sporym prawdopodobieństwem możesz odgadnąć jego potrzeby: te głębokie, podświadome, o których Ci nie mówi, a czego sam w danym momencie potrzebuje? Regularnie to, czego potrzebujemy w danym momencie przekazujemy gestem...

Przykładowo, kiedy mężczyzna Cię dotyka możesz z sporym prawdopodobieństwem założyć, iż sam w tym momencie chciałby być dotykany, wtedy odwzajemnij jego gesty. Kiedy mężczyzna jest smutny i nic nie mówi, podejdź do niego i także okaż mu podobny stan. Nie staraj się go na siłę rozweselić, a po prostu bądź przy nim, zachowaj podobną minę, a nawet ułożenie głowy i całego ciała. Regularnie mężczyzna wtedy potrzebuje czasu do namysłu. Kiedy mężczyzna nie potrzebuje tego, sam postara się ciebie rozweselić, żeby twój uśmiech wymienił na lepsze jego nastrój. Wtedy śmiej się, gdy on się śmieje. Nigdy nie mów słów: „Przestań się wygłupiać! Nie widzisz, iż jestem zajęta?”. Kiedy mężczyzna się uśmiecha, uśmiechaj się i Ty. Wypracuj w sobie ten nawyk. Mężczyzna nie umie rozmawiać o uczuciach, dlatego także u mężczyzny regularnie metodą na rozładowanie wewnętrznego napięcia nie jest rozmowa, a poczucie humoru. Mężczyzna rozbawiając innych, a w tym wypadku ciebie, stara się poprawić swój humor. Kiedy ty się uśmiechasz on może się lepiej poczuć. Dlatego w tym wypadku tak istotne jest byś uśmiechała się wtedy, gdy on stara się ciebie rozweselić. Czy nie zauważyłaś, iż mężczyzna, gdy to Ty jesteś przygnębiona, nie pyta się Ciebie o przyczyny przygnębienia, nie stara się z Tobą porozmawiać, aby poprawić Twój nastrój, a po prostu stara się Ciebie rozweselić?

Kiedy cię przytula, prawdopodobnie w tym momencie potrzebował tego byś go dotknęła. Wtedy, na przykład po kwadransie (bądź jeszcze krótszym czasie) od czasu, gdy on cię przytulił podejdź i przytul się do niego, bądź tez pogłaskaj go po głowie, czole, plecach, możesz również przytulić się do jego pleców i położyć własna głowę na jego ramieniu. Dlatego poczuje się potrzebny. W wielu sytuacjach to uczucie bycia potrzebnym niweluje smutek i przygnębienie.

Takim odpowiednikiem kobiety idealnie czytającej w myślach mężczyzny jest scena, kiedy to ona żegna się z nim na dworcu kolejowym.
Mężczyzna na pożegnanie przytula ją mocna, a gdy nareszcie ona odchodzi do pociągu, ogląda się, odwraca i podbiegając sama rzuca się w jego ramiona, tym wspólnie przytulając jego.

Naśladuj, bądź przejmuj inicjatywę.

Rób jedno z dwóch rzeczy: przykładowo, kiedy mężczyzna Cię całuje, przejmij inicjatywę i pocałuj go namiętniej jak on. Kiedy Cię przytula, za chwile możesz zrobić to samo – przytulić się do niego. Wieczorem, gdy wspólnie zasypiacie, a on kładzie dłoń na Twoim brzuchu, możesz się odwrócić i także go dotknąć, bądź przytulić się do niego – tj. naśladowanie. Możesz tez przejąć inicjatywę i kiedy on dotyka twego brzucha, Ty możesz swymi dłońmi błądzić po całym jego ciele – wtedy przejmujesz inicjatywę.

Ta sama zasada dotyczy również seksu. regularnie mężczyzna nie przykłada się do gry wstępnej - oznacza, iż jej nie potrzebuje - wtedy, kiedy Ty jesteś podniecona nie musisz się skupiać na grze wstępnej. (Nie pisze tutaj o żeńskich potrzebach, jednak zdaję sobie sprawę, iż kobieta w identyczny sposób przekazuje mężczyźnie własne potrzeby.) Kiedy mężczyzna dotyka Twoje intymne części ciała, Ty odwzajemnij mu tym samym. On prawdopodobnie sam chciałby w tym miejscu być dotykany.

regularnie robimy precyzyjnie to, czego sami w danym momencie potrzebujemy. I tak nie mówimy: dotknij mnie tutaj, lecz sami dotykamy partnera czy partnerkę (ta sama zasada dotyczy również kobiet). Kiedy chcemy być całowani, sami całujemy, kiedy chcemy być przytuleni sami przytulamy. Kiedy chcemy być dotykani, sami dotykamy próbując dać do zrozumienia parterowi, czego potrzebujemy.

Obserwuj i naśladuj. dlatego nauczysz się czytać w jego myślach.

Piotr Mart, autor bestsellerowego poradnika dla kobiet: „Mężczyzna od A do Z”