latki narkotyki co to jest
Definicja: 56 woreczków z amfetaminą słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy 20-latki i narkotyki

Słownik: Policjanci z Komisariatu I w Słupsku zatrzymali dwóch mieszkańców miasta podejrzanych o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich znaleziono 56 woreczków z amfetaminą.
Definicja: Przez wzgląd na wiadomością, iż w jednym z mieszkań przy ul. Lelewela w Słupsku przechowywane są narkotyki policjanci pojechali na miejsce. W czasie przeszukania, w pokoju zajmowanym poprzez 20-latka znaleziono środki odurzające - kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem ukryto w szafce. Narkotyku w woreczkach było ponad 56 gramów. Badanie narkotestem wykazało, iż znaleziony proszek to amfetamina.

Policjanci zatrzymali dwóch 20-latków ze Słupska. Obaj byli pod wpływem narkotyków.Sąd Rejonowy w Słupsku zadecydował, że jeden z zatrzymanych najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie, z kolei wobec drugiego zastosowano dozór, co znaczy iż trzy razy w tygodniu będzie się stawiał w komendzie.

Jeden z 20-latków, Robert F., jest podejrzany o posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, z kolei aresztowany Michał G. jest podejrzany o posiadanie narkotyków w znacznej ilości , za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło KWP Gdańsk