dzień spieczonego bliźniaka co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Dzień Spieczonego Bliźniaka tuż tuż...:)

Słownik: Specjalnie dla wszystkich bliźniąt, ich rodzin i przyjaciół - Miejskie Centrum Kultury w Czarnkowie organizuje DZIEŃ SPIECZONEGO BLIŹNIAKA.
Definicja: Pomysł imprezy jest prosty. Po upalnym lecie, spieczone słońcem bliźniaki przyjeżdżają do Czarnkowa aby razem się bawić, poznać inne pary bliźniąt, nareszcie tak aby pożegnać wakacje i lato.

Tradycyjnie w czasie DNIA SPIECZONEGO BLIŹNIAKA nie zabraknie wielu atrakcji. W pierwszej kolejności konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych bliźniąt, ranking publiczności - „Jak dwie krople wody” - z bardzo wartościowymi nagrodami. Oprócz tego wspólna fotografia, paradny przemarsz ulicami Czarnkowa, a na koniec ogromny festyn w amfiteatrze specjalnie dla bliźniąt i ich gości (w tym roku bawić Was będzie między innymi Clown Ruphert, a koncert przygotował Robert Janowski). Czeka na Was wiele dobrej zabawy, muzyka, konkursy, mnóstwo nagród, upominków i okolicznościowych prezentów. Program DNIA SPIECZONEGO BLIŹNIAKA jest tak pomyślany, by zintegrować środowisko bliźniąt, a równocześnie – by bawiło się całe miasto i wszyscy goście. Atrakcyjność „Dnia Spieczonego Bliźniaka” doceniły ogólnopolskie media, które na żywo relacjonować będą przebieg jubileuszowego spotkania. Szczegółowy program imprezy i imienne zaproszenie otrzymacie od nas po przesłaniu karty zgłoszenia Waszego udziału w naszym spotkaniu. Na potwierdzenie czekamy do 14 sierpnia. Zapraszamy do Czarnkowa. Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, z rodzicami i przyjaciółmi. Jeżeli znacie inne pary bliźniąt – zaproście je w naszym imieniu. Ten dzień w Czarnkowie zarezerwowany jest tylko dla Was. 24 SIERPNIA 2008 Więcej info na stronach: www.mck.czarnkow.pl, www.Czarnkow.INFO, www.czarnkow.pl