nowość abbyy finereader znów co to jest
Definicja: przekształcania zeskanowanych dokumentów i plików PDF. Program został rozszerzony o nowe.

Czy przydatne?

Co znaczy NOWOŚĆ! ABBYY FineReader 9.0 znów na językach!

Słownik: Przedsiębiorstwo ABBYY światowy lider w dostarczaniu rozwiązań OCR/ ICR/ OMR wprowadza uaktualnioną wersję programu ABBYY FineReader 9.0 do przekształcania zeskanowanych dokumentów i plików PDF.
Program został rozszerzony o nowe języki rozpoznawania.
Definicja: Aplikację uzupełniono o obsługę języków chińskiego (tradycyjnego i uproszczonego), japońskiego, tajskiego i hebrajskiego. W sumie ABBYY FineReader rozpoznaje aktualnie 184 języki jest to języki europejskie i niektóre języki azjatyckie, afrykańskie i bliskowschodnie.

“Poszerzenie zakresu obsługi o dodatkowe języki wywołało, iż ABBYY FineReader jest aktualnie popularny dla blisko dwóch mldów ludzi na całym świecie,” powiedział Siergiej Popow, dyrektor działu produktu FineReader. Wprowadzone udoskonalenia mają szczególne znaczenie, gdyż wspomagają dynamiczny rozwój współpracy z państwami azjatyckimi.

ABBYY FineReader 9.0 posiada sposobność dokładnego rozpoznawania chińskiego
i japońskiego pisma, zarówno w zapisie poziomym, jak i pionowym. W jego interfejsie znajdują się aktualnie intuicyjne opcje, zmodyfikowane specjalnie z myślą o obsłudze i edycji tekstu ideograficznego (pionowego i poziomego). Unowocześnione narzędzie do weryfikacji pozwala ponadto z łatwością weryfikować rozpoznane dokumenty w językach chińskim i japońskim, oferując sposobność porównania nieprawidłowo rozpoznanego znaku z jego pierwotnym obrazem i wyboru właściwego znaku spośród kilku zaproponowanych poprzez program wariantów.

Program ABBYY FineReader 9.0 uzupełniono o sposobność przetwarzania dokumentów zawierających tekst pisany od prawej do lewej i w obu kierunkach, tak jak to ma miejsce w razie języka hebrajskiego. Teksty hebrajskie pisane są od prawej do lewej, z kolei zawarte w nich liczby
i słowa obcojęzyczne pisane są zazwyczaj w przeciwnym kierunku. ABBYY FineReader z powodzeniem rozpoznaje tekst w obu kierunkach na raz, w obrębie tego samego dokumentu, zapewniając o około 60 proc.* większą dokładność przetwarzania dokumentów hebrajskich, niż konkurencyjne aplikacje OCR.

następna edycja programu ABBYY FineReader 9.0 oferuje ponad to wydajne narzędzia do rozpoznawania tekstu tajskiego. “Jednym z największych wyzwań związanych z rozpoznawaniem języka tajskiego jest wielopoziomowy układ słów i wierszy tekstu”, tłumaczy Popow. “ W momencie obecnej ABBYY FineReader 9.0 jest jedyną aplikacją tej klasy, która oferuje rozpoznawanie tajskiego na profesjonalnym poziomie.”

ABBYY FineReader 9.0 oferuje obsługę tajskiego i hebrajskiego słownika, co dodatkowo pomaga zwiększyć dokładność rozpoznawania. Oprócz usprawnień już wspomnianych, ABBYY FineReader 9.0 posiada chińską wersję interfejsu użytkownika i skrócony czas uruchamiania aplikacji.

Najnowsza edycja ABBYY FineReader 9.0, uzupełniona o obsługę języków chińskiego, japońskiego, tajskiego i hebrajskiego, dostępna jest na www.finereader.pl. Użytkownicy poprzedniej edycji programu ABBYY FineReader 9.0, mogą dokonać bezpłatnej aktualizacji programu z poziomu interfejsu programu (wybierając opcję „Szukaj uaktualnień”) albo pobierając wersję instalacyjną programu z www.finereader.pl