demo systemu agencji co to jest
Definicja: internetowym słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Demo systemu CMS Agencji Informatycznej MaWi

Słownik: Agencja Informatyczna MaWi uruchomiła nowy serwis firmowy prezentujący demo autorskiego mechanizmu CMS, pozwalającego sprawnie zarządzać serwisem internetowym.
Definicja:

Z początkiem czerwca Agencja Informatyczna MaWi udostępniła wersję demonstracyjną autorskiego mechanizmu CMS. Mechanizm MaWi CMS został wdrożony już w kilku serwisach, ale dopiero teraz została stworzona wersja demo w pełni prezentująca dostępną funkcjonalność. Nowo stworzony serwis cms.mawi.krakow.pl prezentuje możliwości mechanizmu zarówno od strony zewnętrznej - widocznej dla internautów, jak i wewnętrznej - widocznej dla administratorów stron. Przedstawiane na stronie wiadomości na temat spółki i jej produktu zostały zamieszczone tak, by zaprezentować wszystkie dostępne przedmioty mechanizmu.

Na mechanizm MaWi CMS złożona jest moduł fundamentalny umożliwiający samodzielne kierowanie elementami menu serwisu i treściami i zdjęciami każdej podstrony. W zależności od potrzeb do funkcjonalności podstawowej można dokupić moduły dodatkowe takie jak księga gości, dodatkowe wersje językowe i tak dalej Istnieje również sposobność złożenia zamówienia na realizację zupełnie nowych funkcjonalności dostosowanych do indywidualnych potrzeb.


Z pełną funkcjonalnością mechanizmu zapoznać się może każdy. Wersja demo stanowi precyzyjną kopię serwisu, którą po zalogowaniu można dowolnie edytować. by każdy mógł swobodnie sprawdzić funkcjonalność i obserwować wprowadzane modyfikacje każdy użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnej kopii serwisu wspólnie z loginem i hasłem. Wystarczy na stronie wejść w zakładkę panel administracyjny i podać adres email, na który mają przyjść dane z dostępem do wersji demo.

Agencja Informatyczna MaWi jest małą krakowską spółką zajmującą się realizacją różnorodnych serwisów internetowych. Ważnym elementem wieloletniego doświadczenia spółki jest współpraca z spółką Magoora przy projektowaniu mechanizmu klasy ERP Adaptix.

http://cms.mawi.krakow.pl
http://mawi.krakow.pl