jutro idziemy płytę co to jest
Definicja: Już jutro premiera piątej solowej płyty Tede zatytułowanej Ścieżka Dźwiękowa słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jutro idziemy po płytę!

Słownik: Już jutro premiera piątej solowej płyty Tede zatytułowanej "Ścieżka Dźwiękowa"!

Definicja: Jak zapowiada wytwórnia Ogromne Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to następna, nieprzeciętna produkcja, tego w najwyższym stopniu rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie wcześniejsze, ale jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.Jak przedtem poinformowała wytwórnia Ogromne Joł na płycie "Ścieżka Dźwiękowa" pojawia się wielu interesujących gości. Na krążku usłyszymy Johna Connora z legendarnej, amerykańskiej formacji Dog Eat Dog. To nie koniec niespodzianek. Na płycie „Ścieżka Dźwiękowa” pojawia się znana Polska wokalistka Natalia Kukulska.

Przypomnijmy, iż to nie pierwsze spotkanie muzyczne tych dwojga artystów. W 2003 roku Tede był gościem Natalii w utworze "Kamienie", który został zremiksowany w Ogromne Joł Studio. Utwór ten przeszedł do historii jako jedna z pierwszych w Polsce kolaboracji artysty Hip-Hopowego i gwiazdy rodzimej sceny pop.


ponadto na „Ścieżce Dźwiękowej” pojawia się liczna reprezentacja artystów Ogromne Joł. Pomiędzy innymi Abel, Zgrywus, Kiełbasa, Psycho Stach, CNE. Gościnnie występuje również wokalista Mr. Hide z formacji DeFrikz.

Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna jest w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD i DVD z filmem dokumentującym mechanizm twórczy, jaki miał miejsce w czasie nagrywania płyty w Ogromne Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawiła się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.


Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.