diament jacqueline kennedy co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Diament Jacqueline Kennedy Onnasis do wygrania na aukcji eBay.

Słownik: Amerykański sprzedawca oferuje autentyczny diament Jackie Onnasis, wpasowany w elegancki pierścionek, który można wygrać na aukcji eBay.
Definicja: Oprócz oczywistych walorów estetycznych, posiada on niezwykłą historię. Diament po raz pierwszy został wystawiony na aukcję w nowojorskim domu Sotheby’s w 1996 roku, jako jeden ze słynnych „Własności Jacqueline Kennedy Onnasis”. Jest częścią ekipy 441, nazwanej „ekipą 11 nieoprawionych okrągłych diamentów”. Został kupiony poprzez firmę jubilerską Christiana Caine’a i oprawiony w platynę i 18- karatowe złoto. Później powierzono go bankowi z ekipy inwestycyjnej County’s Eagle- dochód z jego sprzedaży miał być przekazany beneficjentom majątku Jackie.

Autentyczność tej biżuterii jest potwierdzona notarialnie. Na aukcji, oprócz pierścionka z niezwykłym diamentem, znajdują się również dokumenty: kopia listu aukcyjnego Sotheby’s; kopia strony katalogu aukcyjnego z dokładnym opisem ekipy, z której ów diament pochodzi; kopia raportu Sotheby’s z ujawnionymi cenami sprzedaży całej ekipy; oryginalny rachunek i opis jubilerski Christiana Caine’a i dokument notarialny banku, w którym znajduje się precyzyjna historia uzyskania diamentu.

Aktualna cena diamentu wynosi ponad 3,500 dolarów.

Kto jest chętny ?

Aukcje możecie śledzić tutaj.