teraz decydujesz kogo oglądasz co to jest
Definicja: przyłączcie się do naszej akcji słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Teraz to Ty decydujesz, kogo oglądasz!

Słownik: Włączamy telewizor i znów ta sama prezenterka, której nie chcemy oglądać. Niestety, zwykła telewizja nie daje nam szans na zmianę. Macie tego dość? – przyłączcie się do naszej akcji!
Definicja: Teraz my dajemy Wam sposobność decydowania o tym, kogo będziecie mogli oglądać w naszej telewizji - PinoTv. Ruszamy z konkursem na prezenterkę internetowej telewizji.

Na Osobie.pl znajdziecie profile sześciu dziewczyn, które chcą zostać prezenterkami PinoTv. Przedtem było ich aż trzydzieści, jednak po ostrej selekcji została „tylko” szóstka. Chcą dla nas pracować, lecz czy zostaną – zależy również od Was, ponieważ ta, która zaskarbi sobie Waszą sympatię (i głosy oczywiście) będzie miała większe szanse na prace w PinoTv.

Oczywiście wysiłek głosowania nie pójdzie na marne – w najwyższym stopniu aktywni zostaną poprzez nas nagrodzeni gadżetami Pino.

Dziewczyny można będzie zobaczyć na PinoTv od 28 czerwca – w każdym wystąpią dwie kandydatki. 19 lipca będziecie mogli zobaczyć ostatnie przypomnienie wszystkich kandydatek i wtedy także ogłosimy finałową 3, która będzie walczyć o bycie prezenterką PinoTv.

Nie pozostaje Wam już nic innego, jak zacząć głosować. Decyduj, kogo chcesz oglądać – nikt inny nie da ci takiej możliwości.

patrz, kto chce pracować dla Was w PinoTv.


Agata Nizińska

Roksana Suchodolska

Barbara Belt

Katarzyna Kabat

Paulina Koziejowska

Dorota Jarząbek