polska projektantka wyróżniona co to jest
Definicja: Małgorzata Czuchraj na BLISSLIVING HOME GLOBAL DESIGN COMPETITION słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Polska projektantka wyróżniona

Słownik: Małgorzata Czuchraj na BLISSLIVING HOME GLOBAL DESIGN COMPETITION.
Definicja: W kwietniu w Pekinie odbył się prestiżowy konkurs dla projektantów BLISSLIVING HOME GLOBAL DESIGN COMPETITION. Laureaci to Wang Ying Ying i Qiang Xiao Ning z Chin i Małgorzata Czuchraj z Polski. Jak mówi polska projektantka, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Malgorzata Czuchraj: „Miałam zaszczyt i przyjemność uczestniczenia w Gali Rozdania Nagród w Pekinie, a również zwiedzenia cennych zabytków wspaniałej dawnej kultury Chin. Konkurs miał na celu nie tylko wyłonienie talentów, lecz i propagowanie dobrego wzornictwa. Mei Xu wielokrotnie podkreślała narastające znaczenie projektu w przemyśle. Mój projekt spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony jury. Wpisuje się on znakomicie w aktualne trendy i wyróżnia się oryginalnością.”


LAN-Blissliving Home marka należąca do przedsiębiorstwa Pacific Trade International należy dzisiaj do jednych z najszybciej rozwijających się spółek międzynarodowych działających w branży akcesoriów i wyposażenia wnętrz. Pracującą blisko z siecią międzynarodowych detalistów jak: IKEA, Target, Kohl’s, JCPenny.


Z ponad 650 prac nadesłanych z całego świata włączając Australię, Belgie, Kanadę, Chiny, Francję, Niemcy, Grecje, Węgry, Indie, Irlandie, Izrael, Japonie, Jordanię, Macedonię, Malezję, Filipiny, Polskę, Serbię, Koree Południową, Szwecję, Szwajcarię, Turcję, Ukrainę, Zjednoczone Królestwo, i Stany Zjednoczone, jury pod przewodnictwem założycielki spółki i kreatorki Mei Xu, i projektantów i przedstawicieli prasy branżowej wyłoniło 10 finalistów.


Drugi faza konkursu wyłonił 3 laureatów, a jego rozstrzygnięcie miało miejsce 17 kwietnia w czasie Gali w Hotelu J.W. Marriott w Pekinie. Wśród nich znalazło się nazwisko Małgorzaty Czuchraj. To nie lada wyróżnienie i miejmy nadzieję, iż początek międzynarodowej kariery projektantki.

www.blisslivinghome.com
www.malgorzataczuchraj.com
www.ksa.edu.pl