kierowcy cenzurowanym co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Kierowcy na cenzurowanym

Słownik: Od czerwca br. pomorskiej policji przybył następny sprzymierzeniec do walki z kierowcami naruszającymi przepisy ruchu drogowego.
Definicja: Właśnie przygotowano wstępne porozumienie między Policją, a Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. PORD będzie przekazywał Policji zapisy wykroczeń popełnianych poprzez kierujących rejestrowane w momencie egzaminów praktycznych.

W trakcie egzaminów praktycznych prowadzony jest stały monitoring, gdzie rejestrowane są poczynania nie tylko samego egzaminowanego, lecz i innych uczestników ruchu. Daje to sposobność zidentyfikowania piratów drogowych lekceważących zasady i regulaminy ruchu drogowego.

Instruktorzy jazdy każdego dnia poprzez sporo godz. obserwują zza szyby samochodu ulice naszego miasta i są świadkami przeróżnych, nierzadko niebezpiecznych zachowań na drodze - przejazdy na czerwonym świetle, wyprzedzanie na przejściach dla pieszych czy zajeżdżanie drogi są na porządku dziennym na trójmiejskich drogach.Teraz dzięki wideokamerom zainstalowanym w pordowskich L-kach będzie można ustalić właściciela pojazdu i kierowcę, zaprosić go na seans filmowy z nim w roli głównej, po czym wyciągnąć skutki z łamania przepisów ruchu drogowego.