wielkie kolejna odsłona nowej co to jest
Definicja: najbliższy czwartek słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wielkie joł - kolejna odsłona nowej płyty

Słownik: Wytwórnia Ogromne Joł zaprezentowała filmowy materiał promocyjny najnowszej płyty Tede "Ścieżka Dźwiękowa", która pojawi się w sklepach już w najbliższy czwartek.
Definicja: Jak zapowiada wytwórnia Ogromne Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to następna, nieprzeciętna produkcja, tego w najwyższym stopniu rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie wcześniejsze, ale jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.Na płycie "Ścieżka Dźwiękowa" pojawi się kilkoro gości. Jak przedtem poinformowała wytwórnia Ogromne Joł na krążku usłyszymy pomiędzy innymi Johna Connora z legendarnej, amerykańskiej formacji Dog Eat Dog i Abla z zespołu Smagalaz. Kto jeszcze pojawi się na płycie?Zobaczcie i posłuchajcie:Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD i płyty z filmem dokumentującym mechanizm twórczy, jaki miał miejsce w czasie nagrywania płyty w Ogromne Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.


Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.Płyta w sprzedaży będzie już od 19 czerwca, lecz już teraz można zamówić ją w Internecie. Więcej informacji na stronie wytwórni Ogromne Joł: www.wielkiejol.comPartnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision Music, Multikino