ujawniamy kolejne szczegóły co to jest
Definicja: jest Abel z formacji Smagalaz słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Ujawniamy kolejne szczegóły Ścieżki

Słownik: Wytwórnia Ogromne Joł ujawniła następną osobę, która pojawi się gościnnie na najnowszej płycie Tede zatytułowanej "Ścieżka Dźwiękowa". Tym razem to jest Abel z formacji Smagalaz.
Definicja: Abel to charyzmatyczny wykonawca, przywódca polsko-niemieckiego zespołu Smagalaz. Do grona artystów wytwórni Ogromne Joł dołączył w 2006 roku.

Przy współpracy z Ogromne Joł wydał "Eintopf Mixtape", a aktualnie pracuje nad nowym materiałem. Jego zwrotki pojawiły się również na produkcji Dj Buhh IV.

Abel to nieprzeciętny raper. Ma kapitalny styl, a na Ścieżce Dźwiękowej pojawia się w aż dwóch utworach. Zapraszam do słuchania. - dodaje Tede.

Przypomnijmy, iż na płycie "Ścieżka Dźwiękowa" pojawi się również John Connor z legendarnej, amerykańskiej formacji Dog Eat Dog.

Jak zapowiada wytwórnia Ogromne Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to następna, nieprzeciętna produkcja, tego w najwyższym stopniu rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie wcześniejsze, ale jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.

Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD i płyty z filmem dokumentującym mechanizm twórczy, jaki miał miejsce w czasie nagrywania płyty w Ogromne Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.

Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.

Partnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen.pl, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision Music, Multikino