hetman wygrał avią co to jest
Definicja: odwiecznego rywala 2:0 słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Hetman wygrał z Avią

Słownik: W minioną sobotę zamojski Hetman, pokonał w meczu derbowym Avię Świdnik. Po dobrym meczu Hetman, pożegnał się z swoja publicznością, zwyciężając odwiecznego rywala 2:0.
Definicja: Mecz rozgrywany był w porze, pierwszego spotkania Mistrzostw Europy mimo to zgromadził na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi ponad 2 tys. kibiców. Po niedawnym głośnym meczu z Ładą Biłgoraj, przerwanym po awanturze kibiców, kilkudziesięciu z sympatyków otrzymało zakaz stadionowy i mecz oglądało z wysokości płotu stadionu.

Kibice Hetmana

następnym z obiektów poza sportowych była decyzja piłkarzy gospodarzy o opóźnieniu wejścia na murawę o piec min.. Wszystko to celem, zwrócenia uwagi na tragiczną sytuacje finansową klubu.

Atakują gospodarze

Początek spotkania to wyrównana gra obydwu drużyn. Hetman był częściej przy piłce lecz nie potrafił tego udokumentować. Z kolei Avia kontratakowała oddając okazyjne strzały.

Z upływem gry Hetman coraz konsekwentniej, zbliżał się do bramki gości. Dośrodkowania i wrzutki z pole karne, sprawiały coraz więcej problemu linii defensywnej Avii.

W 31. minucie przyniosło to wymierny skutek. Dośrodkowywał Dawid Bartos, a bramkę uderzeniem głową zdobył Wojciech Wolański. Do przerwy było zasłużone 1:0.

1:0 dla Hetmana

najpierw drugiej połowy, trener Cecherz wymienił lekko ustawienie. Grający do chwili obecnej na tak zwanej szpicy, Jakub Polniak został zmieniony, a ustawiony do chwili obecnej za nim Prejuce Nakou

lma
przesunięty na jego pozycje.

Dobry manewr dał Hetmanowi druga bramkę. Nakoulma przejął piłkę i po minięciu kilku obrońców strzelił na 2:0. Dostępny 'Prezes' został zmieniony w 78 minucie, żegnany owacją na stojąco. Snajper z Burkina Faso był w tej rundzie zdecydowanie najwspanialszym piłkarzem Hetmana.

Prejuce Nakoulma

Zamościanie zakończyli udany sezon na drugim miejscu i za rok będą grali w zreformowanej już drugiej lidze. Wyjaśnienia wymaga tragiczna przypadek finansowa klubu, piłkarze nie otrzymali wynagrodzeń już od dłuższego czasu.

Wspólna radość

Kliku z nich kończą się kontrakty, a trener chciałby wzmocnić drużynę 2-3 piłkarzami. Wszyscy sympatycy 'biało-zielono-czerwonych' trzymają kciuki za pomyślne rozwiązanie sytuacji i mają na dzieje na jeszcze lepszy sezon.

Hetman Zamość - Avia Świdnik 2 : 0 (1:0)
Bramki: Wolański (31 min), Nakoulma (61 min)
Żółte kartki: Wachowicz (H), Gralewski, Rusiecki (A)
Hetman: Skrzypiec - Sękowski, Wolański, Wachowicz, Chałas - Nakoulma (78 Osuch), Kiema, Bartos, Piotrowicz (87 Kasperek) - Migalewski, Polniak (55 Turczyn)
Avia: Ryłka - Paluszek, Pielch, Kleszcz, Paździor, Gralewski, Orzędowski, Chmielnicki, Rusiecki (82 Chmura), Nowak (71 Boniaszczuk), Białek (85 Boniecki)
Widzów: 2 tys.
składy:hetmanzamosc.pl