serw internetowy ogrodu co to jest
Definicja: zagadnień fizyki i przyrody słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Serwis internetowy Ogrodu Doświadczeń – jedynego w Polsce ogrodu sensory

Słownik: Krakowski Ogród Doświadczeń jest pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce. Znajduje się w nim kilkadziesiąt urządzeń pomagających zrozumieć sporo zagadnień fizyki i przyrody.
Definicja: Serwis prezentuje sporo informacji o ogrodzie, a również umożliwienia rezerwację terminu zwiedzania. Na stronie znajdują się wiadomości o nowych wydarzeniach, idei powrastania ogrodu, i opisy urządzeń znajdujących się w ogrodzie. Przez wzgląd na koniecznością rezerwacji terminu zwiedzania dla grup powyżej 10 osób, serwis prezentuje wolne terminy i umożliwia ich rezerwację. Strona posiada również księgę gości umożliwiającą dodawanie opinii o ogrodzie poprzez Internetów i newsletter informujący o nowych wydarzeniach.

Strona została oparta o autorski mechanizm CMS, dzięki któremu wspólnie z rozwojem ogrodu rozwijał się będzie serwis internetowy. Panel administracyjny umożliwia samodzielne kierowania treściami, zdjęciami, układem menu serwis i harmonogramem dostępności dla zwiedzających. W przyszłości serwis ma zostać poszerzony o forum dyskusyjne.

Serwis został zrealizowany poprzez Agencję Informatyczną MaWi przy ścisłej współpracy z Krakowskim Zarządem Komunalnym i stowarzyszeniem „U Siemachy”.

www.ogroddoswiadczen.pl
http://mawi.krakow.pl/