re mage później co to jest
Definicja: miesiącu - dokładna data wkrótce zostanie obwieszczona słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Rise of the Mage później

Słownik: Nicolas Games SA informuje, iż premiera gry Avencast: Rise of the Mage uległa nieznacznemu opóźnieniu. Gra wydawana zostanie jeszcze w bieżącym miesiącu - dokładna data wkrótce zostanie obwieszczona.
Definicja: Avencast należy do popularnego gatunku Action/cRPG, który łączy w sobie głębię gier fabularnych z szybką i dynamiczną akcją. Nad akademią Avencast właśnie wstaje słońce, a młody adept magii zaczyna własną ogromną przygodę. W świecie czarów, cudów i tajemnic, czeka na Ciebie sporo zadań do wykonania. Będziesz musiał wykazać się znajomością zaklęć i sztuk walki.


Twoje zdolności szybko zostaną wystawione na ciężką próbę, gdyż akademia zostaje zaatakowana poprzez przerażające monstra i demony, siejące chaos i zniszczenie. Mając do dyspozycji szeroki wachlarz ciosów i zaklęć i wielki arsenał, musisz odnaleźć źródło napaści. W trakcie Twojego śledztwa na jaw wychodzą zdrady i oszustwa niedawnych sprzymierzeńców, a istnienie akademii Avencast jest zagrożone. W samym środku tych wydarzeń, młody mag odkryje prawdę, która na zawsze zmieni jego życie.