premiera frontu co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Premiera frontu

Słownik: Wytwórnia Ogromne Joł zaprezentowała front okładki nadchodzącej solowej płyty Tede zatytułowanej "Ścieżka Dźwiękowa".
Definicja: Sesja zdjęciowa do okładki "Ścieżki Dźwiękowej" odbyła się w na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Autorem zdjęcia jest znany warszawski fotograf, Jan Kriwol.Na zdjęciu samochód Tedego ma założone 22 calowe felgi spółki Rennen. Te potrójnie chromowane felgi są dodatkowo ręcznie wykończone kryształami Swarovskiego.

Totalny, ekskluzywny lans, tylko dla wybranych. Do tego unikatowy sweter zapowiadający nietypową kolekcję PLNY Textylia i ulubione obuwie Air Max Classic."Postindustrialne wnętrza i nowoczesna linia samochodu dały oczekiwany sukces. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdjęcia, jak i całej płyty. Przekonajcie się sami. Płyta w sprzedaży już pod koniec czerwca" – dodaje Tede.Jak zapowiada wytwórnia Ogromne Joł płyta zatytułowana Ścieżka Dźwiękowa to następna, nieprzeciętna produkcja, tego w najwyższym stopniu rozpoznawalnego rapera. Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie wcześniejsze, ale jak zawsze szczera do bólu i kontrowersyjna.Płyta "Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD i płyty z filmem dokumentującym mechanizm twórczy, jaki miał miejsce w czasie nagrywania płyty w Ogromne Joł Studio. Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.


Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede. Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.Partnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen.pl, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision MusicWarszawska Wytwórnia Wódek "Koneser" funkcjonowała od 1897 roku. Był to jeden z pierwszych warszawskich zakładów oświetlanych elektrycznością. Zakład jest zlokalizowany na powierzchni ok. 50 tys. metrów kwadratowych, otoczony praskimi ulicami Ząbkowską, Białostocką, Nieporęcką i Markowską. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku i po reformach gospodarczych podjętych w latach 20-tych ustanowiono w 1928 roku Polski Monopol Spirytusowy. Zakład na Ząbkowskiej stał się przedsiębiorstwem wiodącym w branży. Tutaj opracowano popularne do dziś w państwie i poza jego granicami marki takich wódek jak: Wyborowa, Luksusowa, Żubrówka i inne.aktualnie na terenie nieruchomości przy ul. Ząbkowskiej 27/31 Fundusz Inwestycyjny BBI Development NFI S.A wraz ze Spółką „Juvenes” przygotowuje projekt developerski.