tragedia mieszkaniu/zabójca co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Tragedia w mieszkaniu/zabójca został aresztowany

Słownik: W nocy z 14/15 maja br. w jednym z mieszkań przy ul. Zygmunta Augusta doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.
Definicja: W mieszkaniu, w którym przedtem odbywała się libacja alkoholowa znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny - właściciela mieszkania. Wstępnie ustalono, iż zgon nastąpił wskutek pobicia. Policjanci zatrzymali 45-letniego sprawcę. Był w stanie upojenia alkoholowego - miał prawie 4 promile.Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła, iż 52-latek został pobity, ale bezpośrednią powodem zgonu było uduszenie. Policjanci wskutek podjętych czynności zatrzymali pozostałych uczestników libacji. Byli to 21-letni Krystian S. z Legnicy i jego partnerka 27-letnia mieszkanka Wrocławia. Osadzono ich w policyjnym areszcie.

Śledczy ustalili faktyczny przebieg tego tragicznego zdarzenia. W mieszkaniu w trakcie libacji alkoholowej doszło do kłótni między ofiarą, a 21-letni Krystianem S. Pokłócili się o partnerkę Krystiana S. W pewnym momencie doszło do rękoczynów - 52-latek został dotkliwie pobity. Następnie napastnik udusił ofiarę i ze własną partnerką uciekł z mieszkania. Zamierzali wyjechać ze Słupska, lecz policjanci zatrzymali ich.

21-latkowi przedstawiono zarzut zabójstwa. Był już kilkakrotnie notowany poprzez policję. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu Krystiana S. na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8 do dożywocia.