kask adama małysza co to jest
Definicja: wylicytować mógł każdy, kto wziął udział w aukcji charytatywnej na eBayu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Kask Adama Małysza wylicytowany przez Generali!

Słownik: Bolid Formuły 1, mistrzowski motocykl z Dakaru, kaski skoczków narciarskich - Adama Małysza i Thomasa Morgensterna - te i inne unikalne elementy wylicytować mógł każdy, kto wziął udział w aukcji charytatywnej na eBayu.
Definicja: Cena wywoławcza dla każdego z tych unikalnych, na co dzień niedostępnych elementów, wynosiła raptem 1 euro. Zysk ze sprzedaży zasilił konto fundacji Wings for Life badającej uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci... Sprzedane! - Szczęśliwi zwycięzcy wylicytowali elementy stosowane poprzez gwiazdy sportu, lecz dlatego unikalne. Aukcja była doskonałym potwierdzeniem popularności Adama Małysza – kask naszego najlepszego skoczka był jednym z najatrakcyjniejszych elementów wystawionych na aukcji, a zaangażowanie osób biorących udział w licytacji potwierdza fakt, iż najlepsi kibice skoków narciarskich pochodzą z właśnie Polski! Ostatecznie stawka, za którą został sprzedany kask Adama Małysza, podpisany poprzez samego mistrza, przekroczyła 10.000 zł. Szczęśliwym nabywcą została Ekipa Generali, na co dzień jeden z głównych sponsorów Adama Małysza.

W najbliższy piątek, 16 maja br. Adam Małysz osobiście przekaże kask zwycięzcy licytacji. Adam Małysz będzie gościem honorowym w czasie uroczystego otwarcia nowej siedziby warszawskiej Centrali Ekipy Generali. Kask z rąk najlepszego polskiego skoczka odbierze Prezes Zarządu Ekipy Generali w Polsce – p. Andrzej Jarczyk.

- „ ekipa Generali już od ponad 4 lat jest sponsorem i partnerem ubezpieczeniowym Adama Małysza. Jest mi niezmiernie miło, iż wraz z fundacją Wings for Life i serwisem aukcyjnym eBay możemy wspomóc tak szczytną akcję, jaką są badania pomocne przy leczeniu urazów rdzenia kręgowego” – mówi Andrzej Jarczyk, Prezes Zarządu Ekipy Generali.

Aukcja Wings for Life i eBay była nie tylko jedyną w swoim rodzaju szansą na zdobycie osobistych – na co dzień niedostępnych - pamiątek mistrzów sportowych, lecz niosła niezaprzeczalną wartość, jaką jest świadomość pomocy prawie 3 milionom ludzi. Właśnie tak sporo osób w skali świata skazanych jest na wózek inwalidzki po urazach rdzenia kręgowego. Każde euro zgromadzone w czasie aukcji Wings for Life zostanie przeznaczone na działania badawcze, przyczyniając się do ich dalszych postępów badań