manchester mtrzem anglii co to jest
Definicja: Manchesteru United z Tomaszem Kuszczakiem w składzie słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Manchester mistrzem Anglii

Słownik: Dopiero w ostatniej 38. kolejce Premiership kibice doczekali się końcowych rozstrzygnięć. Drugi raz z rzędu mistrzostwo państwie wywalczyli piłkarze Manchesteru United z Tomaszem Kuszczakiem w składzie.
Definicja: Podobnie jak przed przedostatnią koleją, tak i tym wspólnie nie zabrakło spekulacji i podgrzewania atmosfery przed decydująca następną. Trener Chelsea Avram Grant w superlatywach wypowiadał się o przeciwnikach Manchesteru United zespole Wigan. Z kolei Manchester koncentrował się jedynie na meczu.

Tylko potknięcie czerwonych diabłów i wygrana Chelsea dawała the blues tytuł. Niespodzianki jednak nie było Manchester wygrał 2:0. Pierwszą bramkę zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo. Kontrowersje wzbudziły jednak okoliczności tego zdarzenia.

Otóż na minutę przed uzyskaniem prowadzenia sędzia nie zauważył zagrania ręką obrońcy Manchesteru Rio Ferdinanda w polu karnym, zamiast tego już chwile później odgwizdał rzut karny dla United.

Pod koniec meczu bramkę dołożył jeszcze weteran Ryan Giggs i wszystko było jasne. W tym samym czasie na Stamford Brigde w Londynie Chelsea grała niemrawie. Zapewne nie bez znaczenia miały na piłkarzy informacje z Wigan nie wyjaśnia to jednak ich słabej postawy. Bramkę na 1:0 strzelił co prawda Szewczenko, lecz w ostatnich minutach Bolton wyrównał i dlatego utrzymał się w lidze. następną niedobrą informacją dla the blues są kontuzje Johna Terrego i Didiera Drogby, którzy mogą nie zagrać w meczu finałowym Ligi Mistrzów z Manchesterem United.