akademia parp jeszcze więcej co to jest
Definicja: wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu chętnych, przygotowali następną, dodatkową edycję.

Czy przydatne?

Co znaczy AKADEMIA PARP – jeszcze więcej szkoleń!

Słownik: Szkolenia e-learningowe w ramach projektu AKADEMIA PARP okazały się większym sukcesem, niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Dlatego organizatorzy, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu chętnych, przygotowali następną, dodatkową edycję szkoleń.
Definicja: 12 marca rozpoczęła się pierwsza edycja tegorocznych szkoleń z zakresu e-learningu, przygotowanych poprzez konsorcjum Estakada.pl – Betacom Spółka akcyjna Wiadomości o szkoleniach rozpowszechnione w prasie i w Internecie przyciągnęły mnóstwo chętnych. Organizatorzy stwierdzili, iż nie dla wszystkich starczy miejsc, dlatego postanowili zaoferować nowe kursy.

„Muszę przyznać, iż liczba kandydatów pozytywnie nas zaskoczyła, natychmiastowo podjęliśmy stosowne kroki, by umożliwić większej liczbie zainteresowanych udział w szkoleniach. Tym samym mamy nadzieję, iż każdy, kto wyraża taką chęć, będzie mógł wziąć w nich udział. Wskutek naszych działań, już 9 maja rusza w Warszawie dodatkowa edycja ”. – mówi Dariusz Styka – Dyrektor do spraw Marketingu w Betacom Spółka akcyjna

Szkolenia, przeznaczone dla uczelni wyższych – publicznych, niepublicznych i akredytowanych placówek szkolenia ustawicznego, a również dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, okazały się strzałem w dziesiątkę. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się kursy organizowane dla placówek niepublicznych. Niestety przeszkodą okazała się ograniczona liczba miejsc. Właśnie głównie z myślą o tych uczelniach powstała nowa tura szkoleń

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji na szkoleniach warszawskich. Chcemy przeszkolić wszystkich, którzy mają czas i chęci, którzy mają zamierzenie podnieść własne kwalifikacje zawodowe. Postaramy się przyjąć tyle osób, ile tylko się da. Zapraszamy wszystkich chętnych.” - mówi Marcin Morawski – jeden z trenerów prowadzących szkolenia.

Wszyscy, którzy są gotowi poznać tajniki zdalnego nauczania powinni zapisać się na szkolenia. Nie są one drogie, za to nadzwyczajnie funkcjonalne. Ci, którzy nie zdążyli się zapisać się na szkolenia, powinni jak najszybciej zgłosić się do Akademii PARP. To właśnie z myślą o nich, powstała nowa edycja szkoleń.


Dodatkowe wiadomości można uzyskać przez:
 serwis internetowy: http://www.stacjonarne.akademiaparp.gov.pl
 e-mail: stacjonarne@akademiaparp.gov.pl
 infolinia: 0-22 53-39-878 (od 9:00 do 17:00 w dni robocze)
 faks: 0-22 53-39-899