ruszył ogólnopolski serw co to jest
Definicja: serwisie juwenaliowym www.juwenalia.eurostudent.pl słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Ruszył ogólnopolski serwis juwenaliowy

Słownik: Programy imprez juwenaliowych w całej Polsce, wiadomości o gwiazdach i zakręcone konkursy – to wszystko można znaleźć na specjalnym ogólnopolskim serwisie juwenaliowym www.juwenalia.eurostudent.pl.

Definicja: Portal Eurostudent.pl wyszedł naprzeciw wszystkim juwenaliowym imprezowiczom i stworzył szczególny serwis www.juwenalia.eurostudent.pl, w którym można dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają na tegorocznych juwenaliach (szczegółowe programy imprez i prezentacja gwiazd), przeczytać newsy, obejrzeć idealne zdjęcia z ubiegłorocznych (a wkrótce również obecnych) imprez juwenaliowych i wziąć udział w dwóch ciekawych konkursach.

najpierw maja rusza pierwszy ogromny konkurs juwenaliowy, a więc Plebiscyt na idealne Przebranie Juwenaliowe 2008. Studenci będą mogli pochwalić się swoim oryginalnym przebraniem i dlatego zgarnąć atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wygrywa zgłoszenie, które zdobędzie największe uznanie internautów. Nagrody przewidziano również dla głosujących.

Pod koniec maja wystartuje drugi ogromny konkurs juwenaliowy – na idealne Juwenalia 2008. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy studenci, którzy uważają, iż… juwenalia w ich mieście są idealne! Wygląda na to, ze czeka nas zaciekła walka na głosy studentów z całej Polski. Oprócz satysfakcji z rywalizacji o tytuł najlepszych juwenaliów dla swojego miasta, uczestnicy mają zagwarantowaną szansę na zdobycie cennych nagród.

Eurostundent.pl patronuje juwenaliom w największych miastach akademickich.

Wkręć się w juwenalia z www.juwenalia.eurostudent.pl!