owoc noni noni co to jest
Definicja: produkty. Sok noni i owoc noni to doskonały przedmiot diety lecz również źródło zdrowia.

Czy przydatne?

Co znaczy Owoc noni – sok noni

Słownik: Coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowego trybu życia. Prócz aktywności fizycznej zwracamy także uwagę na sposób żywienia sięgając po naturalne produkty. Sok noni i owoc noni to doskonały przedmiot diety lecz również źródło zdrowia i w
Definicja: Noni jest rośliną charakterystyczną dla tropikalnego obszaru Pacyfiku. W zależności od konkretnego regionu, w którym rośnie owoc noni nosi inną nazwę, począwszy od owocu serowego, przez morindę a skończywszy na indiańskiej morwie. Czym jest ta tajemnicza roślina, która zdobywa na całym świecie coraz większą popularność wśród zwolenników zdrowego trybu życia i medycyny niekonwencjonalnej?
Od tys. lat w swoim naturalnym środowisku owoc noni jest uważany za fundamentalny obiekt medycyny ludowej. Uważane jest, iż sok noni uzyskiwany z owocu noni jest doskonałym źródłem energii, poprawia samopoczucie, klasyfikuje problemy powiązane z układem trawiennym, łagodzi zakażenia i stany zapalne. Do tej długiej listy korzyści płynących ze spożywania soku noni można jeszcze dodać lecznicze działanie w razie złamań i zwichnięć stawów i bólu różnego pochodzenia.
aktualnie owoc noni znany jest już na całym świecie, a w najwyższym stopniu wartościowy sok wytwarzany jest poprzez amerykańską firmę Tahitian Noni International. Sok noni jest rozlewany do butelek z ciemnozielonego szkła, które chroni ich zawartość przed dostępem światła. Mają one pojemność jednego litra i zamykane są zakrętką, zalepioną firmową, foliową plombą. Każda butelka ma indywidualne numery serii i datę przydatności do spożycia. Gdyż zawarty w niej sok Noni nie posiada żadnych dodatków chemicznych, konserwantów czy polepszaczy koloru i smaku, po jej otwarciu należy przechowywać ją zamkniętą w lodówce. Sok Noni jest suplementem diety i nie można stosować go zamiast leków.
wykorzystywanie owocu noni jako dodatku do diety jest nadzwyczajnie prostą i bardzo efektywną sposobem wspomagania organizmu w utrzymaniu optymalnego poziomu zdrowia tak, by wszystkie organy naszego ciała mogły sprawie funkcjonować, nie odczuwając braków i utrzymując ciało w zdrowiu i młodości. Alkaloidy zawarte w Noni są odpowiedzialne w dużej mierze za szczególne działania tej rośliny - wspomagają regenerację komórek, przywracają błonie komórkowej jej elastyczność i sposobność odżywiania i komunikacji. Noni jest prawdziwym darem natury dla człowieka i nikt, kto znajduje się na drodze do poprawy swojego stanu zdrowia i jakości życia, nie powinien tego wspaniałego owocu i jego leczniczego soku lekceważyć.
by osiągnąć spodziewane rezultaty przy stosowaniu soku Noni, nadrzędne znaczenie ma przyjmowanie odpowiedniej dawki poprzez odpowiednio długi moment i tak zwany dyscyplina picia soku. Sok ten należy stosować na czczo 3 godziny po jedzeniu, a pół godziny przed jedzeniem, przyjmowaniem leków i myciem zębów. Przed spożyciem soku powinno się wstrzymać 30 min. z piciem kawy, paleniem papierosów i spożywaniem alkoholu. Lepiej spożywać przetworzony owoc Noni w mniejszych dawkach, kilka razy na dzień, trzymając go w ustach poprzez 20 sekund przed połknięciem, niż w dawce jednorazowej. Oprócz tego wskazane jest picie do 8 szklanek wody na dzień, > by umożliwić wyeliminowanie z organizmu niepożądanych wytwórów przemiany materii. Następnie pozostaje nam już tylko dać naszemu organizmowi chwilę na rewitalizację. Cud nie stanie się z dnia dziennie. To jest mechanizm, który trwa 100-200 dni, bo tyle czasu potrzebuje komórka na zregenerowanie się. Dlatego przyjmuje się, że tyle trwa pełna kuracja sokiem Noni.