został uruchomiony pierwszy co to jest
Definicja: Tenis Klub umożliwia kontakt z osobami kochającymi grę w tenisa słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Został uruchomiony pierwszy serwis społecznościowy dla tenisistów

Słownik: Tenis Klub to nazwa nowej usługi dostępnej w serwisie TenisZiemny.info/.

Z informacji opublikowanych na stronach serwisu możemy się dowiedzieć, iż Tenis Klub umożliwia kontakt z osobami kochającymi grę w tenisa.
Definicja: Tenis Klub to nazwa nowej usługi dostępnej w serwisie TenisZiemny.info/.

Czym tak właściwie jest Tenis Klub?

Z informacji opublikowanych na stronach serwisu możemy się dowiedzieć, iż Tenis Klub umożliwia kontakt z osobami kochającymi grę w tenisa. Serwis udostępnia sposobność znalezienia sparing partnera, podzielenie się zdjęciami tenisowymi i własnymi przemyśleniami na temat tej gry.

Czyżby następny serwis oparty na sukcesie Web 2.0? Na pierwszy rzut oka może wydawać się, iż tak. W serwisie mamy dostępne "standardowe funkcje" dla serwisu społecznościowego, jak dzielenie się zdjęciami, pisanie bloga, dodawanie ludzi do listy znajomych.
To jednak prawie wszystko - Ci, którzy grają w tenisa dobrze znają problem braku przeciwnika, z którym można stoczyć ciekawy pojedynek na korcie. TenisZiemny.info wyszedł na przeciw oczekiwaniom wielu tenisistów. Otóż dzięki serwisu możemy znaleźć osoby, które chciałyby zagrać w tenisa - osobiście uważam to za idealną funkcję portalu i jego największą zaletę.
ponadto w swoim profilu możemy zdefiniować nasz poziom zaawansowania, pożądaną płeć przeciwnika, i podać inne wiadomości. Dzięki tym funkcjom możemy znaleźć sparing partnera, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Następną bardzo ciekawą funkcją jest sposobność dodania do swojego profilu ulubionych kortów.

Serwis nie jest tylko dla osób, które aktywnie uprawiają ten sport, lecz są również jego fanami. Własną pasją mogą dzielić się z innymi użytkownikami przez publikowanie tekstów związanych z aktualnymi wydarzeniami na korcie jak i ogólnymi przemyśleniami na temat tej gry.

jeśli obecnie nie szukamy osób do gry w tenisa, a chcemy należeć do społeczności tenisistów w serwisie to także mamy taką sposobność. Wystarczy w profilu zaznaczyć, iż nie poszukujemy sparing partnera. W każdej chwili możemy modyfikować nasze ustawienia.

Ogólnie serwis jest wykonany starannie chociaż czasem można zgubić się w nawigacji. Dobrym rozwiązaniem byłoby również wykorzystanie większej liczby obiektów graficznych i ikonek, które mogą ułatwić nawigację. Na chwilę obecną największą wadą serwisu jest mała liczba zarejestrowanych osób.

Podsumowując - Tenis Klub to jest bardzo ciekawy serwis społecznościowy adresowany do konkretnej ekipy osób.
>jeśli grasz w tenisa i szukasz godnych siebie przeciwników albo zwyczajnie interesujesz się tenisem - TenisZiemny.info zaprasza.

Linki do serwisu:

http://tenisziemny.info/ - Strona Gówna Portalu
http://tenisziemny.info/tenis-klub/ - Strona Głowna Serwisu Społecznościowe