jedno zdjęcie zamiast 1000 co to jest
Definicja: „swój” fotograficzny talent słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jedno zdjęcie zamiast 1000 słów

Słownik: Pstryknąć zdjęcie potrafi każdy, lecz zrobić je w taki sposób, by zachwyciło innych to tylko nieliczni. Właśnie Dąbrowa Tarnowska prezentuje następny „swój” fotograficzny talent.
Definicja: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej prezentuje następną wystawę z cyklu „Artyści Powiśla Dąbrowskiego”.
Tym wspólnie przedstawia fotografie wykonane poprzez Pana Jacka Sąsiadka.
Pan Sąsiadek jest pracownikiem dąbrowskiego Urzędu Miasta i Gminy. Zajmuje tam stanowisko inspektora ds. obrony cywilnej i jest zastępcą kierownika referatu Spraw Administracyjnych i Obywatelskich. Jest cenionym pracownikiem i lubianym poprzez wszystkich kolegą.
Fotografią, która jest jego pasją od wielu lat zajmuje się aktualnie w chwilach wolnych od pracy. Utrwala aparatem niezapomniane chwile, wspaniałe chwytające za serce krajobrazy, jak także przyrodę. Jednym pstryknięciem migawki uchwytuje obrazy, których nie opisałyby tys. słów. Dawniej, gdy nie istniały popularne dzisiaj „cyfrówki” sam je także wywoływał.
W tej artystycznej dziedzinie, jaką jest niewątpliwie fotografia Pan Jacek Sąsiadek odnosił także sukcesy. Kiedyś w jednym z ogólnopolskich konkursów plenerowych zdobył drugie miejsce.
Zgadza się także ze stwierdzeniem, iż zrobić niebrzydkie i dobre zdjęcie to sztuka.
Tematem jego obecnej wystawy jest przyroda. Przedstawione zdjęcia pochodzą z jego prywatnej kolekcji. Powstały w większości w czasie spacerów po okolicy i w ogrodzie.
To ciekawe a czasem zaskakujące ujęcia różnorodnych tematów. Pośród przedstawionych można dostrzec delikatną poranną rosę, pajęczynę na sośnie wyglądającą niczym zrobiona z delikatnych nitek jedwabiu, kwiaty i zachwycające wzrok zachody słońca. Pokazują unikalne piękno naszej przyrody. Prócz wspomnianej fotografii pośród zainteresowań Pana Jacka są również: malarstwo, kamerownie, modelarstwo, filatelistyka, numizmatyka i akwarystyka.
Wystawę można oglądać w dziale dla dorosłych i młodzieży do 5 maja