zwycięstwo hetmana co to jest
Definicja: zmian, prowadzi Górnik Łęczna mając jeden pkt. przewagi słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Zwycięstwo Hetmana

Słownik: Po emocjonującym widowisku, zamojski Hetman pokonał Do przodu Jędrzejów 3:1. Zwycięstwo pozwala Hetmanowi zachować aspiracje do awansu. W tabeli bez zmian, prowadzi Górnik Łęczna mając jeden pkt. przewagi.
Definicja: Na stadionie przy ulicy Kr. Jadwigi w Zamościu zgromadziło się ok. 1500 widzów. Faworytem spotkania byli gospodarze. Drużyna gości, Naprzód Jędrzejów plasuje się w dolnej części tabeli.

Już w 2. minucie zamościanie wywalczyli pierwszy rzut rożny. Lecz początek spotkania to wyrównana gra z obu stron.

życzenia urodzinowe dla ambitnego trenera Przemysława Cecherza

W 10. minucie pierwszy groźny strzał autorstwa Marka Piotrowicza (Hetman) minimalnie minął okienko bramki.

Dalszy moment meczu to częstsze posiadanie piłki, poprzez 'hetmańskich' i lekka przewaga. Jednak to goście w 16. minucie zdołali oddać groźny strzał, który minimalnie minął bramkę.

w akcji Precuje Nakoulma

Wyróżniał się groźnie atakujący lewo - skrzydłowy Marek Piotrowicz. W ostatnich fragmentach pierwszej połowy podwójnie mocno z dystansu, strzelał środkowy pomocnik Hetmana Igor Migalewski w obydwu sytuacjach niecelnie. Ten sam zawodnik dostał pierwszą żółtą kartkę zawodów w 41. minucie gry.

walka o każdą piłkę

Na koniec pierwszej części gry to piłkarze z Jędrzejowa dali się we znaki obrońcom gospodarzy. Groźnie strzelał Krzysztof Myśliwy.

Pierwsza połowa zakończona rezultatem 0:0 to wiele walki w środku pola, lecz bez klarownych sytuacji strzeleckich.

atakuje Marek Piotrowicz

W przerwie trener Hetmana Przemysław Cecherz dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawili się Sergie Kiema i Kamil Sawa.

Drugą część gry Hetman rozpoczął grę z większym zaangażowaniem. Czego rezultatem była 55. minuta. Rzut wolny w odległości 25 metrów, na bramkę przepięknym strzałem zamienił Igor Migalewski. Gospodarze prowadzili 1:0.

do strzału szykuje się Migalewski

a po chwili jest już 1:0!

W tym momencie Hetman wyraźnie stracił koncentracje. Już pierwsza akcja gości po bramce Migalewskiego mogła przynieść im wyrównanie, lecz strzał powiodło się wybroni Skrzypcowi.

W 69. minucie było już 1:1. Z 20 metrów uderzył Krzysztof Myśliwy piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i przelobowała bramkarza zamościan.

Zamojscy kibice w tym momencie nie tracili wiary śpiewając:
"grac na całego i wałczyć do upadłego" i " jesteście lepsi, hetmanie jesteście lepsi".

No i Hetman lepszy rzeczywiście był. Zamościanie zerwali się do ataku. W 72. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Jakub Cieciura, a piłkę do bramki głową skierował Wojciech Wolański.

W 79. minucie powinno być już 3:1 po pięknej akcji piłkę do Sawy zagrał Prejuce Nakoulma. lecz w wyśmienitej sytuacji lepszy okazał się bramkarz gości.

Sędzia zdecydował przedłużyć spotkanie aż o 4. minuty. W doliczonym czasie gry po akcji, skrzydłowego Jakuba Cieciury piłkę przejął Nigeryjczyk Nakoulma uderzył z trudnej pozycji, przy tym strzale bramkarz z Jędrzejowa juz się nie popisał, było 3:1.

Po dobrym widowisku obfitującym w sporo sytuacji Hetman Zamość pokonał Naprzód Jędrzejów. Do bohaterów spotkania trzeba zaliczyć Igora Migalewskiego i Prejuce Nakoulmę.