wrócić siebie śmierci kogoś co to jest
Definicja: Jeżeli nie wiecie lub nie macie wyobrażenia jak tego dokonać słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jak wrócić do siebie po śmierci kogoś bliskiego? (

Słownik: Jeżeli nie wiecie lub nie macie wyobrażenia jak tego dokonać...
Definicja: Jeżeli nie wiecie lub nie macie wyobrażenia jak tego dokonać, możecie obejrzeć video „P. S. Kocham Cię” i z pewnym przymrużeniem oka zobaczyć jak radzi sobie z tym kluczowa bohaterka filmu – Holly, kreowana poprzez Hillary Swank.

Główni bohaterzy Holly i Gerry są w sobie zakochani na zabój. Każdy może im pozazdrościć miłości od pierwszego wejrzenia, o której wielu z nas tylko może pomarzyć. Jednak, pomimo tego daru jaki zgotował im los, nie umieją tego docenić i nieustannie się kłócą. Reżyser skraca nam ten widok to raptem kilku pierwszych min. filmu, po których Gerry umiera na guza mózgu.

Holly po śmierci męża jest zdruzgotana. Ma wszystkiego dość, zamyka się w mieszkaniu, upija się , nie myśląc o codziennej toalecie czy nawet o najbliższej rodzinie. Gerry przygotował się na takową ewentualność i wysłał do ukochanej kilka listów, które miała otrzymywać poprzez rok po jego śmierci. Ma nadzieję, iż w ten sposób Holly poradzi sobie z pokonaniem smutku.

video pokazuje, iż człowiek może cieszyć się po utracie kogoś bliskiego… cieszyć z każdej chwili przeżytej z tą osobą. Ludzie tak w najwyższym stopniu doceniają wartość czegoś dopiero, gdy to stracą. Scenariusz filmu został oparty o powieść Cecylii Ahern. Podobnych historii jest tysiące, lecz autorzy obrazu postawili na klimat i trafili w dziesiątkę!

Hillary Swank jak do chwili obecnej nie była kojarzona z takim gatunkiem filmów, lecz uważam, iż w roli Holly sprawdziła się znakomicie. Podobnie Gerard Butler kreujący postać Gerry`ego także jest świetny. Perlisty uśmiech, ciepłe spojrzenie – aktorstwo najlepsze do komedii romantycznej, a można aby rzec, iż nawet dużo przewyższające ten gatunek. Pozostałe role na przykład Lisy Cudrow (przyjaciółki głównej bohaterki) i Harry`ego Connicka Jr. (nieporadnego Daniela) pomagają uzyskać dodatkowe smaczki emocjonalne. Cały
video ogląda się lekko, miło i przyjemnie.

Obraz pomimo tego, że jest komedią romantyczną, skłania do pewnych refleksji nad życiem, a w świecie pełnym chaosu, zabiegania to jest bardziej niż cenne!

Polecam jako uzupełnienie miłego popołudnia albo wieczoru.