mecz myślenia co to jest
Definicja: Polska reprezentacja przegrała z Amerykanami 0:3. To najwyższa porażka za kadencji.

Czy przydatne?

Co znaczy Ten mecz da do myślenia...

Słownik: Polska reprezentacja przegrała z Amerykanami 0:3. To najwyższa porażka za kadencji Beenhakkera.
Definicja: Wczoraj polska reprezentacja przegrała w Krakowie przy Reymonta z reprezentacją Stanów Zjednoczonych 0:3. Nie ma się co oszukiwać, iż Polacy zagrali słaby mecz. Niewiele okazji podbramkowych, grząska murawa. To wszystko sprawiło, że Polacy nie strzelili nawet honorowego gola. Amerykanie imponowali świetnym przygotowaniem fizycznym. Za 72 dni początek Mistrzostw Europy na boiskach Austrii i Szwajcarii. Przed mecz z USA trener Beenhakker mówił: „Macie zagrać jak z Niemcami”. Jednak na mało się to zdało. Polacy od początku meczu nie zagrażali bramce strzeżonej poprzez Tima Howarda. Po pierwszych 45 minutach nasza reprezentacja przegrywała 0:2. W przerwie meczu trener „Don Leo” dokonał 4 zmian. Jednak i to nie przyniosło pożądanych sukcesów. Amerykanie wyprowadzali groźne kontry i tylko ich złe wykończenie nie przyniosło pogromu. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 0:3. W końcówce meczu piękną bramką z rzutu wolnego popisał się Donovan. Taki rezultat z pewnością nie zachwyca, a tym bardziej gra biało-czerwonych. Jeśli tak będzie wyglądała gra naszych na Mistrzostwach Europy to daleko nie zajdziemy. Dlatego sparingowi Leo Beenhakker otrzymał odpowiedzi na kilka pytań. z pewnością chciał się przekonać jak zaprezentuje się Łukasz Piszczek, Paweł Brożek i Arek Radomski, którzy walczą o powołanie na czerwcową imprezę. W drugiej połowie na boisku pojawili się między innymi Radek Matusiak, Ebi Smolarek i Łukasz Garguła, którzy zaprezentowali się poniżej naszych oczekiwań. Ten mecz dał do myślenia nie tylko trenerowi Beenhakkerowi, lecz i całemu sztabowi reprezentacyjnemu. Teraz naszego trenera czeka ciężkie zadanie. Musi wytypować 23 piłkarzy, którzy pojadą do Austrii i Szwajcarii. Jednak to dopiero w maju. Do końca marca w większości ligach zostaną rozegrane mecze. Być może Leo wybierze się na jakiś, by zobaczyć w akcji, którego z kadrowiczów? Na te i inne pytania z pewnością niedługo otrzymamy odpowiedź