batonik mandat co to jest
Definicja: Ostatnio wiele się mówi o mandacie za zjedzony batonik czy cukierka spróbuje rozwinąć.

Czy przydatne?

Co znaczy Batonik - Mandat

Słownik: Ostatnio wiele się mówi o mandacie za zjedzony batonik czy cukierka spróbuje rozwinąć ten wątek i wyjaśnić.
Definicja: Batonik niby taki mały a może dać wiele na przykład mandat. Ok pomyślmy jemy batonik i jedziemy samochodem jak to bywa pech to pech i jest policja. Niby zwyczajna kontrola lecz alkomat pokazuje 0,25 promila i co robić?? możemy oczywiście poczekać 5 - 10 min. lecz nie zawsze tak jest. Ostatnio widziałem w telewizji leciał w owej stacji felieton o tym i wypowiadał się pewien mężczyzna który próbował rozwinąć to lecz próbując 10 razy dalej było tak sam.
Możliwe jest również to, iż kiedy włączamy nawiewy spod szyby i włączamy natrysk na szyby i nagle mamy 2.25 promila poprzez 5 min. no niestety tego nie zmienimy. lecz także nie możemy
dać a opakowaniu od cukierków napisu "UWAGA zjedzenie większej ilości cukierków grozi
straceniem prawa jazdy i dostaniem większego mandatu". Patrząc z innej strony do tych słodyczy daje się znikomą liczba alkoholu. Powiedzmy, iż zjemy 3 kilogramy jabłek wtedy jest identycznie jak z cukierkami tylko, iż ten stan nie trwa 5 - 10 min. tylko 1 - 2 godziny, lecz kto aby jadł na przykład 3 kilogramy jabłek ? Podsumowując raczej nie jedzmy słodyczy w momencie jazdy i większej ilości jabłek. :)