muzyka rozrywkowa października co to jest
Definicja: Wreszcie znamy ostateczny termin premiery nowego albumu Pezeta słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Muzyka Rozrywkowa 15 października !

Słownik: Wreszcie znamy ostateczny termin premiery nowego albumu Pezeta!
Definicja: Długo oczekiwany poprzez fanów miejskich brzmień krążek, zatytułowany „Muzyka Rozrywkowa“, ukaże się na rynku 15. października. „to jest już ostateczny termin premiery i tylko kataklizm bądź wojna mogłyby wpłynąć na jej przesunięcie“ wyjaśnia przedstawiciel współwydającej płytę wytwórni Konkret Promo. Za dystrybucję albumu odpowiedzialna będzie Fonografika.

Jak wyjaśnia sam Pezet: „Ta płyta powstawała długo. W pewnym momencie miałem wrażenie, iż zbyt długo. Prace nad nią doprowadzały mnie do kresu wytrzymałości psychicznej. Nie obyło się bez przeszkód technicznych, takich jak konieczność ponownego nagrania częśći wokali. Lecz teraz Muzyka Rozrywkowa już jest gotowa i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego.“

Jak już wskazuje sam tytuł płyty album ten w pewien sposób nawiązuje do krążków tych jak „Muzyka Klasyczna“ i „Muzyka Poważna“. Jednak na „Muzyce Rozrywkowej“ Pezet pokazuje oblicze jakiego jeszcze nie znaliśmy. „Teksty na tę płytę pisałem w miarę dawno. Nie ukrywam, iż był to bardzo mozolny mechanizm, bo tworzyłem w w najwyższym stopniu imprezowym okresie mojego życia: pisałem pomiędzy jedną imprezą a drugą, w przerwach pomiędzy cugami. Regularnie przeywałem prace nad płytą, bo wpadałem w psychiczne dołki, a co najmniej w założeniu, płyta ta miała mówić o jaśniejszych stronach, nazwijmy to, rock&roll’owego trybu życia“. O tym jak wyglądają te jaśniejsze strony i o tym czy Pezetowi powiodło się w całości zrealizować te założenia przekonamy się już 15. października.