vob najnowsza promocja co to jest
Definicja: zakupić dodatkowe akcesoria albo produkty Vobis nawet z 50% zniżką słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Vobis - najnowsza promocja notebooków już trwa!

Słownik: Od 1 września Vobis przygotował nową promocję dla wszystkich, którzy zamierzają kupić notebooka. Każdy nabywca komputera przenośnego będzie mógł zakupić dodatkowe akcesoria albo produkty Vobis nawet z 50% zniżką.
Definicja: Nowa promocja ruszyła od 1 września. Każdy Klient, który zdecyduje się na zakup notebooka, będzie upoważniony do zakupu akcesoriów do niego w cenach promocyjnych. Przy zakupie notebooka produkty najwyższej jakości będzie można nabyć nawet za połowę ceny.

Vobis udowadnia, iż promocje są dla Klienta a nie dla sprzedawcy. Nie ma w tym żadnego oszustwa, ani ukrytych haczyków. I tak oto świeżo upieczony nabywca notebooka może zakupić przykładowo drukarkę laserową HP LaserJet 2015DN o wartości 1449 zł za jedyne 724 zł.

Promocją objęte zostały również inne produkty; przy zakupie notebooka otrzymamy zniżkę w wysokości 50% na niektóre rodzaje oprogramowania Norton Antivirus czy Microsoft Office.
W promocji są również niektóre myszki, słuchawki, torby do notebooka, czy odbiornik GPS.
.
„Uatrakcyjniamy naszą ofertę praktycznie cały czas, lecz to właśnie wrzesień, gdy wielu z nas wraca do szkół i pracy jest niezłą okazją do sprawienia prezentu naszym klientom. W tym okresie notujemy zwykle przyrost sprzedaży sprzętu komputerowego, dlatego postanowiliśmy umilić Klientom zakupy i zaproponować im dodatkowe akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. ” - mówi Katarzyna Domagała, Kierownik Działu Marketingu Vobis Spółka akcyjna

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji, zapraszamy do salonów spółki Vobis.