fenomen opów gadu gadu co to jest
Definicja: powstanie programu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Fenomen opisów Gadu Gadu

Słownik: 15 Sierpnia 2000 roku, ukazała się pierwsza wersja jakże dziś popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Skąd w ogóle wziął się pomysł na powstanie programu?
Definicja: 15 Sierpnia 2000 roku, ukazała się pierwsza wersja jakże dziś popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Skąd w ogóle wziął się pomysł na powstanie programu? Otóż pomysłodawcą i twórcą GG jest informatyk Łukasz Foltyn, który zainspirował się sukcesem komunikatora ICQ. Dzienna liczba unikalnych użytkowników to blisko 6,5 miliona, a łączna liczba osób korzystających z Gadu-Gadu wynosi prawie 8 mlnów!

Gadu-Gadu oferuje sporo funkcji jest to przesyłanie plików, konferencji i rozmów głosowych. Lecz sposobność dodawania opisu do swego kontaktu, urodziła nową modę, manie, a więc nasze „opisy na gg”. Rozwinęło się to do tego stopnia, iż dziś wpisując w przeglądarce Google zapytanie „opisy na gg” otrzymujemy 4.490.000 rezultatów! Istnieję mnóstwo serwisów internetowych zawierających w swoich ramach całe tysiące gotowych opisów, podzielonych w kategorię i na wszystkie okazję. Bardziej zdolni użytkownicy wymyślają nawet tak zwane „opisy pionowe”.

Dzisiaj mówimy już o spółce Gadu Gadu, znajdziemy ją na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Spółka cały czas się rozwija, istnieją plany na założenie własnej sieci internetowej, jak także na MVNO, a więc wirtualny operator komórkowy.

Pozycja GG i „opisów na GG” nie wydaję się być zagrożona, wręcz przeciwnie, wciąż się rozrasta. Nie pozostaje nam już nic innego jak poddać się fali nowych serwisów oferujących setki opisów