lepiej sprawdzić 2007 co to jest
Definicja: Ćpanie sztuki, wtorek w Tiger Pubie i dwa sobotnie densflory słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Lepiej Sprawdzić - 24.08.2007

Słownik: Ćpanie sztuki, wtorek w Tiger Pubie i dwa sobotnie densflory...
Definicja: Namawiany poprzez znajomych, i wiedziony wrodzoną ciekawością, wybrałem się w ostatni wtorek, do Tigera. Tam, w środku miasta, ponoć, od nie wiadomo już jak długiego czasu, co tydzień, dzieje się dobra impreza, w rytmie r’n’b/dyskotekowym.

Nauczony klubowym doświadczeniem, na miejscu znalazłem się dopiero koło dwudziestej trzeciej. Pierwsze zdziwienie – długa kolejka, wijąca się jeszcze przed klubem. Myślę... jest dobrze. Kolejka ta okazała się, wężykiem oczekującym na wpuszczenie do klubu. Po odstaniu swojego, i pozostawieniu okrycia wierzchniego w szatni, probóbowałem się przecisnąć poprzez pełny już parkiet do baru. Zdziwienie #2 – klimat subtropikalny w Szczecinie? Tak, tak. To jest możliwe, i to nie koniecznie za sprawą nagłych zmian klimatycznych wskutek globalnego ocieplenia. Lub klimatyzacja poszła z kolegą dobrym gustem do innego klubu, lub została celowo wyłączona, w celu podniesienia konsumpcji napojów wyskokowych. Tematycznie przechodząc do tematu baru – uwaga – zdziwienie #3 – czas oczekiwania na obsłużenie przy barze, we wtorek, w Tiger Pubie, to lekką ręką 30 min.. Jeśli oczywiście macie w sobie odrobine z barbarzyńcy, ponieważ tacy tam łatwiej sobie wywalczą pierwszeństwo. Dosłownie. Moja porada więc - jeśli już na wtorkowy wieczór nie macie alternatywy i lubicie ten osobliwy klimacik – walcie do Tigera. Tylko koniecznie nie samemu, tak aby w kolejce #1 przed wejściem, i w kolejce #2 – przy barze, nie stać jak kołek, albo jak Pan Redaktor. Z drugiej strony, te wtorkowe noce, są już tak legendarne, i cieszą się w pewnych kręgach tak sporą popularnością, iż należy się cieszyć, iż są na imprezowej mapie szczecina.

Zdjęcia z "Hot Tuesday" w Tigerze, z pięknymi, silikonowymi biustami, opalonymi na solarium nogami i wymodelowanymi sterydami mięśniami, na www.clubbing.szczecin.pl.

Teraz właśnie, trwa spektakl z cyklu "Ćpanie sztuki" a więc "hip hopowy spektakl muzyczny". Za scenografię odpowiada znany szczeciński ścienny malarz – Kreda, za muzykę – zespół Korporacja, w składzie Jesz I Poziom (rap), Maciej Cybulski (klawisze), Robert Jastrzębski (gitara), Szymon Orłowski (bas), Grzegorz Grzyb (perkusja), Marek Kazana (saksofony), Dj Twister (gramofony). Gościnnie, ma się pokazać, Łona i Tetris.

Ten występ jest owocem dwutygodniowych warsztatów hiphopowo-teatralnych. Skąd nazwa "ćpanie sztuki"? Otóż miejscem warsztatów, jest Ośrodek Terapii Uzależnień w Babigoszczy. Tam właśnie, dzięki staraniom UE, członków projektu Młodzież Całość i teatru Kana, młodzi ludzie walczą z uzależnieniami. Wspieramy takie inicjatywy! Wy możecie je wesprzeć, ruszając własne cztery litery jak najszybciej, na dziedziniec Zamkowy.

jeśli dzisiaj wolicie wyluzować, a zdecydujecie się hulać jutro – polecam szczerze dwa parkiety klubowe. Densflor numer jeden – to Alter Ego, gdzie wystąpią didżeje internetowego, kulejącego już niestety radia ABCkru. Chłopaki i dziewczyny, mimo problemów technicznych na łączach, na swoich płytach się znają, i zapewniają dobre party. W sobotę również, brzmienia strikte latynoskie, popłyną z głośników klubu City Hall. Tam, impreza z cyklu "BRASIL!" po raz następny najprawdopodobniej, zgromadzi pary tańczące salsę, piękne kobiety wywijające sambę na podeście, tudzież uśmiechniętych panów w koszulkach zielonożółtych, ciągnących cuba libre poprzez słomkę...
Ja siłą rzezy stawię się jutro w City, tym wspólnie za gramofonami.

Do zobaczenia w klubach. Miłego weekendu, życzę wspólnie z grupą serwisu clubbing.szczecin.pl.

clubbing warszawa | clubbing poznań | clubbing zielona góra | clubbing szczecin