prawo jazdy co to jest
Definicja: Co przydarzyło mi się wczoraj w czasie kursu na prawo jazdy słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Prawo jazdy.

Słownik: Co przydarzyło mi się wczoraj w czasie kursu na prawo jazdy....
Definicja: Pojechałam wczoraj po pracy jak zazwyczaj w poniedziałek na następną jazdę. Wsiedliśmy z instruktorem - bardzo sympatycznym Panem Stanisławem - do samochodu, zapięłam pasy i byłam gotowa ruszyć.
Po przejechaniu może 100 metrów do auta wpadła nam dość duża osa. Miły Pan Stanisław usiłował ją przegonić, odchylił okno jeszcze bardziej (było bardzo ciepło a auto niestety nie posiadało klimatyzacji) i machał gazetą. Ja starałam się nie dekoncentrować, lecz to było trudne, ponieważ osa za nic nie chciała opuścić swojego nowego lokum. A to znikała z pola widzenia, a to pojawiała się znów. Uparte zwierzę niemożliwie!

I nareszcie stało się to, czego się spodziewałam. Pojawiła mi się w polu widzenia i będąc przekonaną, iż zaraz zaatakuje straciłam panowaniem nad kierownicą i zahaczyłam o krawężnik. Jakaś kobieta krzyknęła "Co pani wyprawia?!" a mężczyzna, który stał niedaleko na przystanku popukał się w czoło.

Było mi niemądrze. Przegoniliśmy osę, zjechałam na ulicę i dokończyłam resztę zaplanowanej jazdy.

Gdy dojechaliśmy do szkoły jazdy przepraszałam Pana Stanisława, mówił, iż takie rzeczy czasami się zdarzają i nie muszę się o nic martwić, dobrze, iż wszyscy jesteśmy cali a i samochodowi nic się nie stało. Reszta kursantów na tę moją opowieść chichotała lecz również uznała, iż grunt to to, iż jesteśmy cali i zdrowi.

Mam nadzieję, iż w czasie kolejnej jazdy już nic takiego mi się nie przydarzy!