szalona miłość co to jest
Definicja: Scenariusz dla serialu o młodzieży słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Szalona Miłość

Słownik: Scenariusz dla serialu o młodzieży
Definicja:
Szalona miłość

GŁÓWNI Bohaterzy:

Kuba(17lat) - Przystojny, mądry chłopak dobrze uczący się, który rzucił szkołę i trafił do domu dziecka. Zostaje adoptowany poprzez Cichoszów i próbuje trzymać się zdala od kłopotów.
Magda(16lat) - Piękna, mądra zakochuje się w Kubie i staje się częścią jego kłopotów.
Cezary(16lat) - Nieśmiały, gadatliwy, mądry, zawsze coś wykombinuje, tak aby pomóc Kubie, zakochany w Karolinie.
Karolina(16lat) - Piękna, z miłym charakterem, wciąż ignoruje Cezarego.
Dawid(16lat) - chłopak Magdy, mocny.

MIEJSCE AKCJI:
Na poczatku ciemne uliczki, ponure domy. Później piękna dzielnica nad morzem, duże domy niedalego plaży.


CZAS AKCJI:
Bierzący rok


AKCJA


Odcinek 1
Starszy brat Kuby - Edi planuje napad na sklep. Zabiera ze sobą swojego brata. Kiedy są już na miejscu i starszy brat grozi bronią sprzedawcy, Kuba stoi zamurowany i zastanawia się. Przyjeżdza policja, kiedy ją widzą Edi ucieka, a Kuba niemając wyboru także ucieka. Policja łapie ich w lesie i zabiera na komisariat. Edi trafia za kratki, a Kuba nie będą pełnoletnim trafia do poprawczaka i po paru tygodniach zostaje wypuszczony. Wraca do domu, ale w domu nikogo niema. Dowiaduje się, iż jego tata przedawkował narkotyki. Zostaje sam - rodzice nie żyją, a brat w więzieniu. Trafia do domu dziecka z tamtąd adoptowuje go bogata rodzina Cichoszów. Przed domem poznaje pewną dziewczyne - Magdę, która zaprasza go na pokaz przyjęcie harytatywne. Kuba zaprzyjaźnia się z Cezarym, który jest jedynym synem Cichoszów. Cezary zakochany jest do szaleństwa w Karolinie, lecz ta go ignoruje. Cezary niechce iść na impreze z rodzicami, lecz gdy dowiaduje się, iż bedzie tam Karolina postanawia pójść. Na przyjęciu Karolina zaprasza Kube na impreze. Ten się zgadza i zabiera ze sobą Cezarego. W momencie imprezy Karolina rozpoczyna zarywać do Kuby, lecz ten ją próbuje odepchnąc. Cezary widząc to myśli, iż Kuba chce mu zabrać dziewczyne i się znim kłuci. Cezary idzie na plaże, natyka się na drużyne piłki nożnej, która chce go pobić. Na ratunek przybiega Kuba. Pobici wracjają do domu. Nad ranem przyjeżdza. Policja i zabierają Cezarego i Kube w kwestii pobicia. Udaje się wyjaśnić sprawę, lecz Cichosze chcą oddać Kube spowrotem. Wskutek czego musi posiedzieć troche w areszcie. Cezary dostaje szlaban na wychodzenie, ale próbuje się wymknąć, tak aby odwiedzić Kube. Przed domem zatrzymuje go matka. Cezary prosi ją, zeby z nim pojechała odwiedzić Kube. W areszcie kiedy Cezary rozmawial z Kuba, jakis chłopak przystawiał się do Gabrieli. Kiedy zaczął zblizać się w strone Matki, Kuba rzucil się na niego i dostal od niego po twarzy. Widząc to Gabriela zabiera go spowrotem do siebie i chca tak aby z nimi zamieszkal, tylko tak aby trzymal się zdala od klopotów.

Dalsze plany:

Magda zrywa z Dawidem i łączy się z Kubą. Karolina przestaje ignorować Cezarego i się z nim związuje. Pary muszą sprostać trudnym zadanią, jakie ich związki czekają. Trudne chwile i rozstania...

OD AUTORA:

w momencie pisania wysiadła mi klawiatura i nie mogłem robić wszedzie poskich symbolów i wszystko się poplątało... i cos takiego wyszło. Imiona są banalne, ponieważ polskie imiona nie za bardzo mi tu pasowały, lecz starałem się wymyślić te w najwyższym stopniu pasujące. Wiem, iż robie błedy, lecz ja już tak mam :P. I troche za regularnie używam imion.


Copyright 2007 (C) XD