postanowień których warto co to jest
Definicja: obiecujemy sobie rzeczy nieosiągalne? Postanowiłam przedstawić kilka prostych patentów.

Czy przydatne?

Co znaczy 6 postanowień których warto dotrzymać...

Słownik: Schudnąć sto kilo, zdobyć dziewczynę w dwie godziny, zrezygnować z czekolady, zarobić mln poprzez najbliższe pięć lat... Po co się katować? Dlaczego obiecujemy sobie rzeczy nieosiągalne? Postanowiłam przedstawić kilka prostych patentów na
Definicja: 1 Mniej przejmuj się opinią innych. Na wykładach zadaj pytanie, którego nikt jeszcze nie zadaj. Poproś kogoś o pomoc, nawet jeżeli twój problem jest błahy. Przestań zastanawiać się nas tym co ludzie powiedzą i rób to, co uważasz za słuszne. Po tym szybko poczujesz się szczęśliwy i wolny od barier na twojej drodze.

2 Przestań zamartwiać się datami, spotkaniami i czasem. Znajdź swój własny rytm działania i własne hobby. To pozwoli ci się dłużej, bardziej i wolniej cieszyć z życia.

3 Poprzez jeden dzień nie opieraj się żadnym pokusom. Ani batonikowi przy kasie na stacji benzynowej, ani przyjacielowi, który chce wyciągnąć cię na koncert. Dlatego poznasz świat bez zakazów i nabierzesz trochę dystansu wobec siebie i innych.

4 Leniuchuj. Nie rób nic. Nie szykuj śniadania, nie wstawaj rano z łóżka, nie rób zakupów. Zrelaksuj się i poczuj jak napływa do ciebie energia. To pomoże ci podładować akumulatory i zapomnieć o troskach.

5 Wypłacz się komuś(oczywiście godnej zaufania osobie). Odczujesz ulgę i poczujesz, iż nie jesteś sam ze własnymi problemami.

6 Wybacz. Swojej eks, koleżance, szefowi... Nie trać życia na sprzeczki, nieporozumienia i złośliwości.