wynajem powierzchni co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy wynajem powierzchni magazynowych

Słownik: Przedsiębiorstwo Colliers profesjonalnie zajmuje się posrednictwem przy wynajmie powierzchni magazynowych na terenie Polski i za granica
Definicja: Colliers International jest jedną z największych spółek doradczych działających na rynku nieruchomości. Posiadamy 241 biur w 54 państwach. Dzięki rocznym obrotom wynoszącym ponad 1,4 miliarda dolarów i zatrudnieniu sięgającemu ponad 9,000 osób na całym świecie, Colliers International dociera do największej liczby rynków i klientów, świadcząc im usługi doradztwa w dziedzinie nieruchomości.
Co roku uczestniczymy w tysiącach transakcji z udziałem międzynarodowych i lokalnych spółek.

W Polsce Colliers International istnieje od 1997 roku.
Polskie biuro Colliers International odnosi sukcesy na rynku nieruchomości komercyjnych w następujących dziedzinach:
• reprezentacja najemców na rynku powierzchni biurowych (renegocjacje umów najmu, obniżanie wydateków najmu, relokacje),
• kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych, magazyny
• kierowanie portfelami nieruchomości (sprzedaż, wynajem),
• pośrednictwo przy sprzedaży i zakupie działek inwestycyjnych,
• wyceny nieruchomości,
• badania rynku nieruchomości,
• kompleksowe doradztwo w dziedzinie rynku powierzchni handlowych (centra i ulice handlowe w różnych miastach Polski), renegocjacje umów najmu, obniżanie wydateków najmu,
• kompleksowe doradztwo inwestycyjne przy sprzedaży i zakupie nieruchomości komercyjnych,
• kompleksowe doradztwo w dziedzinie rynku hotelowego i inwestycji w obszar hotelowy w Polsce,
• kierowanie nieruchomościami komercyjnymi.

Colliers International współpracuje z różnymi międzynarodowymi i miejscowymi firmami, które chwalą sobie wysoką jakość i kompleksowość oferowanych poprzez nas usług, jak również kompetencję i wysokie kwalifikacje pracujących dla nas doradców.


Warszawa
obszar WARSZAWA obejmuje województwo mazowieckie; w jego skład wchodzą, oprócz miasta stołecznego, między innymi Ostrołęka, Płock, Siedlce, Radom. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A2 (Świecko - Kukuryki) i drogi E67, E77 i E372. powierzchnie magazynowe
Łódź
>>obszar ŁÓDŹ obejmuje województwo łódzkie; w jego skład wchodzą między innymi Łódź, Skierniewice, Piotrków Trybunalski. Na obszarze regionu krzyżują się trasy planowanych autostrad A1 i A2 (węzeł Stryków) i przebiega droga E67.
Poznań
>>>>obszar POZNAŃ obejmuje województwo wielkopolskie; w jego skład wchodzą między innymi Poznań, Leszno, Konin, Kalisz. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A2 (Świecko-Kukuryki) i droga E261.
Śląsk
>>>>>>obszar ŚLĄSK obejmuje województwa śląskie i małopolskie; w jego skład wchodzą między innymi Częstochowa, Katowice, Zabrze, Bielsko-Biała i Kraków, Tarnów, Nowy Sącz. Na obszarze regionu krzyżują się trasy planowanych autostrad A1 i A4 (węzeł Gliwice-Sośnica) i przebiegają drogi E462, E77 i E40.
Wrocław
WROCŁAW covers the following voivodships: dolnośląskie and opolskie, where there are Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych and Opole. The planned A4 highway will cross the >>>>>>>>obszar (Jędrzychowice-Korczowa) and there is also available domestic road no E67.
Gdańsk
>>>>>>>>>obszar GDAŃSK obejmuje województwo pomorskie; w jego skład wchodzą między innymi Gdańsk, Słupsk, Tczew. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A1 (Gdańsk - Gorzyczki) i drogi E28 i E77.
Północny Zachód
> >>>>>>>>>>obszar PÓŁNOCNY ZACHÓD obejmuje województwa: zachodnio-pomorskie i lubuskie; w jego skład wchodzą między innymi Koszalin, Szczecin i Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A2 (Świecko - Kukuryki) i drogi E28 i E65.
Południowy Wschód
>> >>>>>>>>>>>obszar POŁUDNIOWY WSCHÓD obejmuje województwa: świętokrzyskie, lubelskie i podkarpackie; w jego skład wchodzą między innymi Kielce, jak również Tarnobrzeg, Rzeszów, Przemyśl, Krosno i Lublin, Biała Podlaska, Chełm, Zamość. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A4 (Jędrzychowice - Korczowa) i drogi E371, E372, E373.
wynajem powierzchni magazynowychPółnocny Wschód
>>> >>>>>>>>>>>>obszar PÓŁNOCNY WSCHÓD obejmuje województwa: warmińsko-mazurskie i podlaskie; w jego skład wchodzą między innymi Elbląg, Olsztyn i Białystok, Suwałki, Łomża. poprzez region regionu przebiega trasa europejska E67.
Toruń
>>>> >>>>>>>>>>>>>obszar TORUŃ obejmuje województwo kujawsko-pomorskie; w jego skład wchodzą między innymi Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek. poprzez region regionu przebiega trasa planowanej autostrady A1 (Gdańsk - Gorzyczki) i między innymi drogi E261 i E75.