co to jest
Definicja: Dziękuje z góry za pozytywne recenzje, komentarze i wszystko czym możecie wyrazić.

Czy przydatne?

Co znaczy Czy to Ty czy to Ja...

Słownik: Prawdę mówiąc to będzie krótki felieton...lecz nigdzie nie było takiej kategorii. Jednym wyrazem powiem, iż to będzie historia krótka, .lecz treściwa. Dziękuje z góry za pozytywne recenzje, komentarze i wszystko czym możecie wyrazić pozytywną
Definicja:

Zieleń Twoich oczu…spojrzenie jedno i już wiem, iż wszystko jest tak jak być powinno. Jeden gest Twój…jeden aczkolwiek nawet najdrobniejszy dotyk i mój świat należy do Ciebie. Miłość to skomplikowana rzecz. Znacząco prostsza okazuje się gdy jest nieodwzajemniona. Ponieważ wtedy nie musisz się dla nikogo poświęcać, nie musisz robić żądnych obietnic ani nawet starać się być idealnym. Poprostu jesteś…sam dla siebie. Mimo to, ja preferuje tą drugą, odwzajemnioną, kiedy każdy dzień, to odkrywanie siebie na nowo. Te poranki przepełnione smakiem kawy i pocałunkami, które znaczą więcej niż słowa. To chwile tak ulotne jak nic na świecie, a zarazem tak trwałe, iż nic nie jest w stanie wymazać ich z ludzkiej pamięci. Nigdy nie myślałam, iż szczęście może być zawarte w tak niepozornych rzeczach, które na ogół są zupełnie niezauważalne dla przeciętnego człowieka. Nauczyłam się, iż patrząc na kogoś można wypowiedzieć rzeczy, które pozornie miały być niewypowiedziane i najprawdopodobniej nigdy nie zostaną.
Tak…każdego dnia budzę się koło Niego…i doświadczam rzeczy o których mi się nawet nie śniło. Dlaczego mam nie wierzyć, iż tak będzie zawsze. iż już nigdy nie popłynie ani jedna łza… iż już nigdy nie powiem, ; iż nie chce Go widzieć na oczy. ; iż w ogóle Go nie kocham. ponieważ miłość to skomplikowana rzecz. Wręcz nieodgadniona…pełna prozaiczności życia, nieogarniętego strachu, niewypowiedzianych życzeń i słów, które kiedyś tak bardzo raniły.
Chce już na zawsze być przy Tobie…mówić Ci te dwa najwspanialsze słowa na świecie codziennie. Wiem, ; iż za każdym wspólnie odpowiedź będzie taka sama. Miłość to faktycznie skomplikowana rzecz. Nawet teraz nie mogę uwierzyć, ; iż jest częścią mojego życia. ; iż znów chce…i już nie muszę marzyć. Moje myśli są cały czas przy Nim i żadna rzecz na tym świecie nie może tego zmienić.