lepiej sprawdzić 2007 co to jest
Definicja: Nowe party - Urbanistyka, do wygrania bilety na Hip Hop Kemp 2007, fotki z imprez.

Czy przydatne?

Co znaczy Lepiej Sprawdzić - 20.07.2007

Słownik: Nowe party - Urbanistyka, do wygrania bilety na Hip Hop Kemp 2007, fotki z imprez
Definicja: Pamiętacie ekipę Elektric Rudeboyz? Pamiętacie szczecińskiego Aktivista?
No dobra, nawet jeśli nie pamiętacie... to warto dziś, dziś właśnie, wpaść do Alter Ego na imprezę pod nazwą Urbanistyka. To jest już trzecia odsłona nowego party-projektu didżeja Calvina z Elektrik Rudeboyz i Jazza, znanego z audycji Fat Jazz, w internetowym radiu, i z redagowania szczecińskiej wersji Aktivista... Urbanistyka, to muzyczne kolekcja dość specyficzne – nowy Unkle, The White Stripes, czy Dizzee Rascall. Tuż w okolicy punkowe The Clash i dubstepowy Skream. Świetna piątkowa propozycja na hulanę, dla każdego, kto ma otwartą na dźwięki głowę. Urbanistyka #3 dziś w Alter Ego.

Równo tydzień temu, w tym samym lokalu, miał zagrać Dick4Dick. Miał zagrać, ponieważ nareszcie do Alter Ego nie dojechał. W zamian goście mogli posłuchać gitarowej młodzieży z Warszawy a więc tak naprawde suportu dla Dick4dick – zespołu Out Of Tune. Niestety, pomimo bardzo krótkiego robienia się na bóstwo i zastosowania najszybszych środków komunikacji miejskiej, nie zdążyłem na krótki show „Out Of Tune”. Bardzo pozytywnie z kolei, zaskoczyła mnie urokliwa (muzycznie jak i personalnie) didżejka, która zdecydowanie ogarniała after party po-koncertowe. Co prawda technicznie, długa droga przed nią, lecz styl, dobór płyt i gradacja parkietowego ciśnienia zasługują na szacun, a nawet i żółwika. Fioletowa Grzywka aka Kasia Fru, miksowała drum’n’bassowe gwoździe, bardzo dobre reggae, czy także odrobinę ska. Ogólnie, bywalcy np. Hormona, byli aby bardzo zadowoleni. Didżejkę, pląsających klubowiczów i klubowiczki możecie podziwiać na zdjęciach, pod adresem www.clubbing.szczecin.pl. Tam także znajdziecie fotorelację z imprezy z najstarszym didżejskim kolektywem Szczecina – Family Groove, który stanął za gramofonami City Hall w ostatnią sobotę.

Wracając do teraźniejszości, koniecznie przypomnieć należy o startującym dzisiaj Neuroshocked Open Air, albo Kupałła Open Air, jak kto woli. Od piątku do niedzieli w Grzepnicy koło Szczecina będziecie mogli posłuchać chyba wszystkich odmian muzyki elektronicznej. Szczegóły „kto kiedy zagra” czy „jak trafić lub dać się zawieźć” znajdziecie na clubbingu.

Pod tym samym adresem macie sposobność wygrania biletów na wyjątkowy festiwal HIP HOP KEMP 2007, który odbędzie się dwudziestego czwartego sierpnia, w Czechach. A tam wystąpią, wymieniając tylko kilku – Redman, M.O.P., Dilated Peoples, bahamadia, dj Vadim, molesta i wielu inych.
Bileciki na Hip Hop Kemp 2007 do wygrania na pierwszym klubowym serwisie Szczecina. Wiadomo... lepiej sprawdzić.
Smarujcie się olejkami, na tańce zakładajcie wygodne obuwie, i ustrzelcie sobie Wasz ulubiony klub. Miłego Weekendu