spodek prawie odleciał co to jest
Definicja: fantastycznie spisali się nasi kibice słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Spodek (prawie) odleciał

Słownik: Tegoroczna siatkarska Liga Światowa była niezapomnianym wydarzeniem.Po pierwsze dlatego,iż dobrze wypadli polscy siatkarze, a po drugie ,,iż fantastycznie spisali się nasi kibice.
Definicja: Na każdym meczu była pełna sala i gorący doping.No i ten wspaniały ,,Mały Rycerz”.Za jedyną wpadkę można uznać hymn Polski,który został zagrany w czasie meczu z USA.

Nasza reprezentacja pod wodzą Raula Lozano zajęła 4 miejsce.Liczyliśmy na coś więcej lecz ja uważam to bardziej za efekt niż za porażkę.

Zawodnicy grając u siebie robili wszystko aby wypaść jak najlepiej.Moim zdaniem szczególnie wyróżnił się Paweł Zagumny, Michał Winiarski i Piotr Gacek. Pierwszy w każdej sytuacji na centymetry wystawiał piłkę partnerki zasłużenie otrzymał nagrodę najlepszego rozgrywającego turnieju. Drugi zdobywał istotne punkty ,a trzeci odbierał piłki wydawałoby się nie do odebrania. Mariusz Wlazły także nie zawiódł lecz…mogło być lepiej. Widać za to ,iż starzeje się Sebastian Świderski i w pewnych momentach nie nadążał za akcjami. Wg mnie zawiedli środkowi i niewykorzystani swojego potencjału.
Jedyne co poszło nie po myśli było to ,,iż graliśmy w półfinale z Brazylią ,a nie z Rosją. Myślę ,,,iż wtedy gralibyśmy w finale.
Podsumowując-polska reprezentacja wypadła bardzo dobrze i jak jeszcze podszlifują formę ,to wró,,,iż im efekt na IO w Pekinie