bird wzbogaca swoją ofertę co to jest
Definicja: lecz także nowocześnie zaprojektowane akcesoria i torby na sprzęt komputerowy słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Red Bird wzbogaca swoją ofertę B2B o nową markę Jansport

Słownik: Lider w segmencie odzieży Premium w kanałach B2B poszerza własne portfolio o nową markę JanSport. W ofercie dla biznesu znajdziemy nie tylko plecaki, lecz także nowocześnie zaprojektowane akcesoria i torby na sprzęt komputerowy
Definicja: JanSport to uznana na całym świecie marka doświadczonego producenta toreb, plecaków i saszetek wykonanych z najlepszej jakości materiałów. Produkty przeznaczone są nie tylko dla osób prowadzących aktywny tryb życia, lecz również ceniących wygodę w podróży. JanSport to marka znana na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Własną popularność zyskała dzięki materiałom z których wykonane są akcesoria, gwarantujące niezawodność w czasie użytkowania w każdych warunkach i spełniających obowiązki nawet w najwyższym stopniu wybrednych użytkowników.

spółka VF Polska - część amerykańskiego koncernu VF Corporation właściciela takich marek jak Wrangler czy Lee – podpisała umowę partnerską z Red Bird na dystrybucję wytwórów JanSport w segmencie B2B. Oferta dla klientów biznesowych to nie tylko najwyższej jakości produkty w hurtowej cenie to również mechanizm ich dostosowywania do indywidualnych potrzeb. Haftowanie i nadrukowywanie obiektów graficznych takich jak loga i inne przedmioty wizerunkowe pozwalają spółkom z sklepowych wytwórów, zrobić unikalne wizytówki spółki dla klientów, pracowników i kontrahentów. Red Bird ma w swojej ofercie już 13 różnych marek między innymi Jackpot, Puma, Camel, Timberland, Cottonfield czy akcesoria Pacsafe.

„Red Bird stara się dostarczać swoim klientom odzież, która będzie spełniała najwyższe obowiązki. Polskim spółkom nie chodzi już o niedrogie koszulki, a o ubiór, który stanie się żywą wizytówką spółki i odpowiednim prezentem dla klientów czy kontrahentów. Nasi klienci wykorzystują nasze produkty do bardzo różnych celów – od uniformów pracowniczych po ekskluzywne prezenty dla menedżerów z którymi współpracują. Jestem przekonany, iż nowa oferta poszerzona o JanSport będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem.” - mówi Arkadiusz Majewski właściciel spółki Red Bird.

W Polsce powoli zarysowuje się tendencja do odchodzenia od niedrogich i kiepskiej jakości upominków BTL na rzecz prawdziwych narzędzi do budowania trwałych stosunku z klientem – jakimi są produkty o odpowiedniej jakości. Do niedawna na polskim rynku królowały niedrogie chińskie wyroby między innymi koszulki, które wytrzymywały maksymalnie jedno pranie. Aktualnie w związku ze wzrostem gospodarczym sporo spółek znacząco większą wagę przywiązuje do tego na czym widnieje ich logo. Tym samym segment premium jeżeli chodzi o odzież promocyjną i inne upominki BTL rozwija się bardzo szybko.

>>spółka Red Bird ma już za sobą sporo udanych realizacji dla znanych polskich i światowych spółek takich jak Hewlett-Packard, Hotele IBIS czy Sony-Ericsson. Red Bird wykonuje również odzież na zamówienie wg własnych, bądź klienta projektów. Cechami wyróżniającymi tą firmę jest bardzo indywidualne podejście do klienta i niezmienna dla wszystkich realizacji wysoka jakość. Więcej informacji na www.RedBird.com.pl