rock dlaczego co to jest
Definicja: przytłoczonym i smutnym, włącza się muzykę i automatycznie nastawienie do świata zmienia.

Czy przydatne?

Co znaczy Rock – dlaczego nie?

Słownik: Własne uczucia można ukazać na sporo sposobów, lecz wg mnie wyrażanie siebie przez muzykę jest najlepszym z nich. Regularnie, gdy jest się przytłoczonym i smutnym, włącza się muzykę i automatycznie nastawienie do świata zmienia się.
Definicja: Moim zdaniem każdy rodzaj muzyki może być relaksujący dla ludzi, lecz rock w najwyższym stopniu przypał mi go gustu.
To jest mój ulubiony gatunek muzyczny. Wg mnie to jest słowo buntu wobec otaczającej nas rzeczywistości. Muzyce wykonujący ten rodzaj muzyki mają jasno określony cel: dotrzeć do odbiorców. Nie to jest muzyka do tańczenia, do relaksowania się. to jest przerwanie panującego milczenia, wykrzyczenie kłębiących myśli przez słowa piosenki i linię melodyczną. Regularnie słuchając rocka zauważam, iż nie tylko mnie dziwią pewne rzeczy. Jednak muzyk odważył się powiedzieć coś, do czego wielu nie chce się przyznać. Rock nie jest jak muzyka popularna. Ma na cele przekazać coś w wyrazach piosenki, podzielić się ze słuchaczem własnymi uczuciami. Nie do każdego trafia to od razu, jednak ja lubię słuchać wartościowej muzyki, która może nie tylko odprężać, lecz również wnosić coś w życie.
Nie zgadzam się z poglądem, iż ludzie słuchający rocka żyją pod wpływem tego, czego słuchają. Ludzie uważają, iż to tylko wycie i głośna gitara elektryczna wspólnie z perkusją. Tak faktycznie to muzyka taka jak inne, tyle, iż pełna swobody i dowolności. Każdy może poczuć się poprzez chwilę wyjątkowo. Na tym właśnie bazuje niezwykłość rocka.